Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2018 r. o 09:32 Powrót do artykułu
Co to za upośledzony gimbus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie kto to jest laluś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z twarzy jak by młody gaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naruciak na Marszałka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie facjatę ma jak ten zombi z CBS. Jak mu mówili? Z taką twarzą może jedynie dzieci straszyć. A obecnie... Prezenter telewizyjny No.1 Może to być nasz polski odpowiednik. Brzydki jak noc, to się przyjmie i Kubę W. wysadzi z jego Porsche. Jedyne czego wackiem się dorobił ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee tego. A kto to????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki troll ! Fjuciak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że to jakiś naukowiec, albo mistrz świata w jakiejś dziedzinie sportu. A tu dzieciak, co ma filmiki w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna w okularach na pierwszym zdjęciu twarzowa do tego "znany" powinien sobie ją wziąć zrobili by parę Shreków :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilości ochroniarzy mógłby mu pozazdrościć sam PREZES. Musi być bardzo ważna persona ten cały Naruciak, bez dwóch zdań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bitwa muserów w zasadzie podobna. ludzie wiekdzego zbiorowiska debilstwa nie widziałem NIGDY. współczuję rodzicom i rodzinom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie to jednak poyeby. Ale co tak mało yntelygentów przyszło, nie było 2mln 300 tysięcy???? No skandal po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bilbordzie chudy chłopaczyna, w realu spasiony wieprz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawości zajrzałem na YT co to za "fenomen"...... no i oczywiście. Kolejny koleś który "metodą" zgarnął 2,3 mln subskrybentów ***ąc trzy po trzy na tematy zaczerpnięte z mediów. Żenada, że wy to oglądacie. Widać, że im niższy poziom, tym więcej oglądających....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...