Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na obchodach 100-lecia niepodległości w Lublinie. Odsłonięto Maszt Niepodległości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2018 r. o 14:35 Powrót do artykułu
To miasto zdradzilo ideały i dziedzictwo Lech Kaczynskiego wybierając zuka i jemu podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto zdradzilo ideały i dziedzictwo Lech Kaczynskiego wybierając zuka i jemu podobnych.
 Ty tak serio mówisz? ale skończony deb*l z ciebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu won do swoich. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i piknie. Jakby to powiedział Pyzdra. ;) Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierając Żuka lublin pokazał,że jeszcze nie wszystko stracone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim Polakom radosnego święta i wszelkiej pomyślności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odśpiewanie hymnu to była masakra. Ci co wogole zaczęli coś nucili cichutko pod nosami reszta co najwyżej ruszała ustami. Mundurowi tak samo. Zero powera. Idźcie na mecz zobaczycie jak się hymn śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny punkt programu obchodow to cyt:"Arcybuskup Stanisław Budzik odprawił modlitwę za ojczyznę, opartą na przemyśleniach Jana Pawła II. Metropolita modlił się o to, by "maszt i powiewający na nim nasz ojczysty sztandar, przypominały nam o obowiązku miłości naszej ojczyzny". - oto esencja polskiego pseudopatriotyzmu czyli brzuchaty klecha wygadujacy puste bzdety ku uciesze ciemnoty i za jej pieniadze a bywalo, ze i krew;p PS: pisobolszewio nie jestem z KOD czy PO i nie jestem "ruskim trolem", ktorego widzicie swoja urojona wyobraznia za kazdym krzakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakiez to idealy mial kaczynski byl miernym politykiem i tyle w temacie a robienie z niego swietego przez drugiego wichrzyciela totalnego miernego politykiera jakim jest kaczy nr 2 to farsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 -lecie niepodleglosci a tu jakies jasełka (nawet gorzej bo w ponurym acz patetycznym tonie); zamiast koncertow, imprez kulturalnych i pokazow sztucznych ogni zeby ludzie pozytywnie kojarzyli niepodleglosc to prezentuje im sie tylko ponury bogoojczyzniany patriotyzm zaprawiony krwia, cierpieniem, meczenstwem za nic i polskim mejsanizmem a kulminacja to przemowa biskupa, ktory jak zwykle bedzie sie gorliwie modlil o Polske a realnie dbal o wlasna pelna kieszen. Zamiast wesolego swieta mamy w calym kraju ponury pogrzeb i polityczna agitke - na bacznosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której odśpiewano hymn bo nie o 12:00. DZIĘKI. A za zamknięty parking w tarasach zamkowych ktoś powinien beknąć. Generalnie - bajzel. Dzięki raz jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@racjonalny... zanim napiszesz kim nie jesteś, to najpierw zapoznaj się z definicją bolszewika. A następnie jeszcze raz przeczytaj powoli i ze zrozumieniem to co napisałeś. Czego was w tym gimnazjum dzieci uczono? A o paranoji to mogłeś pisać, by bajaniu o Polexicie. Jedyny skuteczny Exit z Europy to dokonał Donald Tusk. Nic nie zrobił, by przekonać mieszkańców Wlk. Brytanii do zmiany decyzji. A wręcz ich zachęcał. Obecnie Cesarz Ojropy pracuje nad wyprowadzeniem z UE Grecji, Węgier, Włoch, Polski, a kto wie, czy nie Austrii, czy Hiszpanii. Tak, że paranoja to jednak domena innej opcji politycznej, z którą OCZYWIŚCIE się nie identyfikujesz ;) Co do ruskich trolli. Hm! To nie PałOwiec mnie od nich wyzywał? Do tego jeszcze kasę za to mieli mi płacić. Skąd to rozdwojenie jaźni? Dla mnie kto sympatyzuje z Ruskimi, nie mylić z Rosjanami, to jest sympatykiem Ruskich. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Motor... Na meczu nie śpiewa się hymnu, lecz ryczy lub beczy się go jak stado baranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel okupanta wygładza swoje kłamstwa ku uciesze pospólstwa. Społeczeństwo ogłupiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pijaczka co potrafi coś tam coś się na fotki załapała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuczysko też przyjechało ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę broń Boże narzekać, ale to wszystko jest takie bombastyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 11.55 rodzice z dziećmi szybkim krokiem szliby odśpiewać hymn -a tu skucha zegarki się śpieszyły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdebialem gdy zobaczylem ze moj kolega zrobil sobie fotkę z Żukiem i wstawil na FB.Dla mnie to mega obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś, tfu maszt na miarę naszych czasów! Największy miś wśród masztów i największy maszt u misiów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...