Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

Utworzony przez Gość, 15 lutego 2010 r. o 19:13 Powrót do artykułu
TŁUMY???? A w innym artykule piszecie że było 300 osób!!!!! To dla Was 300 osób to jest tłum? a jak by było 1000 to co to jest dla Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
A siebie gdzie byś umieścił? W Tworkach czy Abramowicach?
Wolał bym w Tworkach lub w Abramowicach. Niż z tą PiS-owska obłudą . W zakładach dla psychicznie chorych nie ma przynajmniej oszołomów tylko wariaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy użyłem jakiegoś wulgaryzmu pisząc, że sala zapewne masturbowała się do słów przewodniczącego gdy przemawiał w związku z czym skasowano mój post????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowano najlepszą w Polsce cukrownię - Cukrownię "Lublin" (PSL nie kiwnął palcem). O tym m.in. mówił na spotkaniu prezes Kaczyński - plan PO, to zabrać biednym regionom i dać bogatym. Sądzę, że opisujący wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie redaktor Rafał Panas podobnie widzi sytuację naszego regionu. Korzystając z okazji serdecznie Pana Redaktora pozdrawiam. ps. Naprawdę szkoda Pana do takiej gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczur napisał:
Dlaczego dziesięciu, przyszedł by Rudy, Zbycho, Rycho, Zdzicho, Miro, i wystarczy na Pisiorów kurdupli kaczych.
taa a Tuscu to sie zrósł. Rudy karakan. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka jest prawda? napisał:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych czasach tak to działa wtedy byli swoi i dziś są swoi wtedy byli ludzie bardziej i mniej komunikatywni i bardziej lub mniej dawali sobie radę czasami z lenistwa czasami ze zwykłego braku obycia , braku inteligencji,wspomnieć tu należy że po wyzwoleniu kiedy wycięto w pień naszą inteligencję zastąpiono ją przybyszami z wsi tworząc z nich na siłę inteligencję , więc każdy wtedy kombinował by z tego koszyczka dobrobytu coś uszczknąć dla siebie ,rodziny wykorzystując każdy element choćby z pochodzeniem , jeżeli jednak nikomu krzywdy nie zrobił to nawet jak coś podpisał nie świadczy to o jego złej stronie .W tym przypadku nie wiem dlaczego mieli takie fory rodzice ale uwierz znam takich którzy bili katowali mordowali wydawali wyroki śmierci i też mają się dobrze ! Ale żeby zrozumieć to o czym wspomniałem należało żyć w tamtych czasach . Z poważaniem Polak -Patriota !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKACZOR napisał:
TO TAKI TEATR,Z TRADYCJAMI MA PiSiroskie WŁADZE???WSTYD I HAŃBA!!TAKIEGO BUCA I JEGO POKLEPYWACZY WPUSZCZAĆ W MURY TEATRU OSTERWY...SAM OSTERWA SIE PEWNIE W GROBIE PRZEWRACA!!KACZYSNKI I LUBELSCY KOLEDZY=KLAKIERY DALEJ MAJĄ TĘ SAMĄ ŚPIEWKĘ,DUŻO PIEPRZENIA MAŁO ROBIENIA!!NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ KACZOR,TA SAMA WYKRZYWIONA,SZCZEKAJĄCA GĘBA!!DNO DO KWADRATU!!OCZYWISCIE LUBLIN BASTION MOHERÓW I PISIORÓW ZAGŁOSUJE W WYBORACH NA JARKA K. I SPÓŁKĘ!!PROWINCJA DO KWADRATU!!
A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na takie pytania i wątpliwości odpowiedz sobie sam .I zaznaczam ja z PiS nie jestem i nie będę ale śmieszą mnie tacy dyżurni ujadacze do tego bezmózgowcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jesteśmy jednym narodem. Dzielimy się na tych co po 80roku zostali oszukani i na tych którzy na tym oszustwie żerują.
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6B7B5E napisał:
Kulturą to ty nie grzeszych ale tacy są pisiory cham chama zawsze znajdzie
Rozumiem, że trzeba Polsce ludzi wysokiej kultury, jakich standard daje Wybitny Poseł PO spod znaku świńskiego ryja z flaszką !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota napisał:
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?
Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
41CA3C napisał:
wstydzę się, że mieszkam w ciemnogrodzie
To wypier***aj do jasnogrodu... Po co tu siedzisz gnido i zatruwasz powietrze ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...