Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oblężenie? Przesada. Chyba Hołyszowi w lornetce się poprzestawiało. Po prostu sporo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieśmiało chciałam zauważyć,że oblężenie czy nie, miejsc parkingowych już przed 13 zabrakło zarówno przy wrotkowie jak i marinie, na czym najbardziej skorzystała straż miejska i policja, która na bieżąco wystawiała mandaciki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą o zalewie zemborzyckim ,a zdjęcie zrobione na basenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że Lubelaki docenili swoje własne miasto! Wczoraj byłem nad jednym ze znanych jezior na Pojezierzu Łęcz.-włodawskim. I powiem szczerze: "mądrzą się" tam coraz bardziej i nawet "nie czują" jak sami sobie "strzelają w kolano"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zobaczyć tłumy trzeba przyjechać nad Jezioro Białe do Okuninki. To dopiero będzie skala do oceny zjawiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zobaczyć tłumy trzeba przyjechać nad Jezioro Białe do Okuninki. To dopiero będzie skala do oceny zjawiska.
 
Aby zobaczyć tłumy trzeba przyjechać nad Jezioro Białe do Okuninki. To dopiero będzie skala do oceny zjawiska.
Jezioro Białe jest przereklamowane, dlatego "jedzie, kto żyw"... Byłem tam raz -więcej nie pojadę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jezioro Białe jest przereklamowane, dlatego "jedzie, kto żyw"... Byłem tam raz -więcej nie pojadę!  
najwieksza chamowa w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że Lubelaki docenili swoje własne miasto! Wczoraj byłem nad jednym ze znanych jezior na Pojezierzu Łęcz.-włodawskim. I powiem szczerze: "mądrzą się" tam coraz bardziej i nawet "nie czują" jak sami sobie "strzelają w kolano"!
Lublinianie jak juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...