Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"świaTkami"? kto pisze te teksty?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie ,,światkami" kto pisze te teksty ? Wydaję mi się ,że jakiś niedouczony dziennikarz, po byle jakiej uczelni, który ma wujka dyrektora w redakcji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli prawdą jest to co napisane że "jadąc lewym pasem" to kierowca ma juz przegrane. Bo jeśli nawet wtargnęła na jezdnie to musiała dobiec do lewego pasa. A jeśli stała na wysepce to też stoi się po to aby przejśc. Szkoda dziewczyny. Chyba jednak potrzebne są drastyczne akcje informacyjne aby kierowcy jeździli ostrożnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczenia: rzeczownik, rodzaj męski (1.1) osoba, która widziała coś na własne oczy (1.2) przen. podobnie jak świadek (1.1), ale również w odniesieniu do rzeczy (1.3) praw. osoba zeznająca podczas procesu sądowego; zob. też świadek w Wikipedii (1.4) rel. osoba obecna podczas aktu religijnego (np. chrztu, bierzmowania, małżeństwa) i potwierdzająca jego zaistnienie (1.5) geol. ostaniec odmiana: (1.1)   [ukryj▲] przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga mianownik świadek świadkowie dopełniacz świadka świadków celownik świadkowi świadkom biernik świadka świadków narzędnik świadkiem świadkami miejscownik świadku świadkach wołacz świadku świadkowie przykłady: (1.1) Wczoraj na ulicy byłem świadkiem, jak matka uderzyła własne dziecko. (1.2) Ten kościół był świadkiem wielu historycznych wydarzeń. (1.3) Przypominam świadkowi o karze za składanie fałszywych zeznań. (1.4) Krzysiek poprosił mnie, żebym był jego świadkiem na ślubie. kolokacje:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinie z całego serca.Wysłali swoje dziecko z dala od domu, aby zdobyła wiedzę i miała w przyszłości lepsze życie,a w rzeczywistości dostali  taki cios od złego losu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj OLA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...