Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To będzie pierwsza niedziela bez handlu. Czeka nas zakupowy chaos

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Moja rodzina będzie solidarna i nie będziemy chodzić w te dni do kościoła. Odpowiedzialność zbiorowa, którą odczuje także ksiądz, który też winien zamknąć kościół i jechać do przyjaciółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zacznijta zakupy.Bo towaru zabraknie w sobote.JUŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to nie dotyczy. Zakupy robię na Orlenie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ideologiczne zakłamane pisiory zabieraja mi kasę !! i nikt nie bedzie mi mowił co mam robić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, wielka tragedia bo sklep w niedzielę zamknięty. A zrobić sobie zakupy w sobotę. Niezłe podejście tej pani: odpocznie kiedy indziej, a pracownik to już odpocząć nie musi. Zastanówcie się nad samotnym rodzicami, gdzie wszystkie szkoły, przeszkola są zamknięte. Co wtedy mają zrobić z dziećmi? Ciekawe czy Ci co tak ujadają sami pracują w niedziele. Ja tam do kościoła nie chodzę, pracuję od pn do pt ale w pełni popieram wolne niedziele 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* poprawiam - przedszkola, literówka, aby mnie nie zalała fala hejtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbliża się chaos!!! Markety zamknięte, na ich parkingach i drogach pustki. W kościołach tłok. No chaos i "amargedon" jak mawiają w kabarecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram zakaz handlu w niedziele. Jak większość czytelniczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moja rodzina będzie solidarna i nie będziemy chodzić w te dni do kościoła. Odpowiedzialność zbiorowa, którą odczuje także ksiądz, który też winien zamknąć kościół i jechać do przyjaciółki.
 W ogóle nie musicie chodzić do kościoła, wierzyć, posyłać dzieci na religię, do komunii- też nie więc nie pluj jadem tylko dlatego, że w niedzielę siedzisz i pierdzisz z rodziną przed telewizorem a drugi zaiwania na kasie w markecie, żeby tobie było miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moja rodzina będzie solidarna i nie będziemy chodzić w te dni do kościoła. Odpowiedzialność zbiorowa, którą odczuje także ksiądz, który też winien zamknąć kościół i jechać do przyjaciółki.
 To ty do kościoła chodzisz dla ksędza? To masz nieżle sprany łep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ideologiczne zakłamane pisiory zabieraja mi kasę !! i nikt nie bedzie mi mowił co mam robić !
 Przepisy ci powiedzą ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Popieram zakaz handlu w niedziele. Jak większość czytelniczek
 Także popieram w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz handlu ok. A teraz co z kelnerami, barmanami, taksówkarzami itp? Całe to prawo jest tylko po to, żeby Polacy częściej chodzili do kościoła i dawali na tacę. PIS spłaca długi kościołowi za poparcie. Rydzyk dostał niespotykane dotąd wysokie dotacje. Episkopat zaczął się też dopominać. I ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To twoje "zaiwanianie na kasie" ni jak się nie ma do ludzi, którzy jednak nie są za wiecznym odpoczynkiem jak się z narracji wydaje, tylko za zarobieniem jak najwięcej pieniązków.A tak "wuj" nie będzie handlu nie bedzie pieniążków.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nasi bracia Madziarowie przerabiali zakaz (jaki zakaz w demokracji!!!)handlu w niedziele i co? a no   ...powrócili po 1 roku!. W RP na to się też zanosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz handlu to piramidalna głupota, która szybko się zemści, a rząd będzie jeszcze za ten zakaz przepraszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia POkrak i Kmiotów uda się na zakupy w niedzielę do Szwabii. Tak się Szkopów trzymają to Ich Szkopy nie zostawią na lodzie. Najpierw na lotnisko Lublin koło Świdnika i lot nach Berlin. I Nasi i Szkopy będą zadowoleni, że pracownicy handlu w Polsce będą od 50 lat mieli wolną niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzyć w niedzielę też wszystkie Urzędy, nikt mi nie będzie bronił chodzić do urzędu w niedzielę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...