Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To będzie pierwsza niedziela bez handlu. Czeka nas zakupowy chaos

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 09:43 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Moja rodzina będzie solidarna i nie będziemy chodzić w te dni do kościoła. Odpowiedzialność zbiorowa, którą odczuje także ksiądz, który też winien zamknąć kościół i jechać do przyjaciółki.
 bravo ,własnie to samo postanowiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne soboty i niedziele. napisał:
Już wszyscy zapomnieli jak było: sobota sklepy Max do 15 niedziela każda wolna. Nikt nie nażekał rodzice bardziej ż dziećmi miały kontakt. Teraz dziecko jest samo sobie wychowywane nawet w niedzielę. Popieram zakaz.
 wyrzuć compa na smietnik ,analfabeto nie bedziesz smarował głupot z błedami,to mogą pasożycie czytać dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja se wódkę i piwo kupie w sobote a zjem u super kebaba pysznego kebaba
 a potem spierz własną babe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki chaos ? Czy za zamkniętymi drzwiami sklepu może być jakiś chaos ? Bałagan to tak ale chaos ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeka nas....armagiedon??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Juz widziałąm w LIDLU zmieniają godziny pracy pewnie teraz zap...od 5 rano do 24.00 i na jedno wyjdzie
 Głupota, durnota!. Już planuję wybieram się po zakupy do tych markietów "o 4,30 lub o23,30. To tylko tymczasowe straszenie pracowników. Ponieważ nie protestowali, że rząd zrobił im wolne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markiety zamknięte!!. Jak tu żyć?. Normalnie armagiedon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...