Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To był najbardziej elegancki hotel w Lublinie. Odkopali mury budynku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Absolutnie nie powinno się eksponować murów cerkwi !! Powstałą jako symbol okupacji i zniewolenia państwa i narodu. Powinni zasypać w cholerę i posadzić trawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku, ja też kilkadziesiąt lat temu czytałem, że Rząd Tymczasowy I. Daszyńskiego działał w hotelu "Victoria". Skoro tak - to dlaczego tablica o pierwszym posiedzeniu Tymczasowego Rządu Republiki Polskiej znajduje się na pałacu Lubomirskich (Firlejów)? Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego hotelu. Teraz centrum jest szczerbate. Plac przed PDT-em, plac Czechowicza. Za dużo tych placów. Wystarczyłby tylko Litewski. jak przed wojną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szwaby je..ne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mury cerkwi nikomu niepotrzebne. To przeszłość. Mam nadzieję bezpowrotna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie odtworzyc na nowo ten hotel Victoria – elegancki, pieknie wypelnia obecna luke (niby plac), poza tym harmonijnie wyglada naprzeciw hotelu Europa. Ale najwyrazniej rajcom Lublina nie podobalo sie, ze Victoria bedzie zaslaniac kosciol kapucynow. Bo w tym mateczniku zacofanych klerykalow wszystko musi byc podporzadkowane kosciolkowym. Niech ich sz...g trafi. Taki piekny hotel (Victoria) nie znalazl uznania. Uznali, ze lepszy kawalek deptaka, bo wyeksponuje kosciolek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dorabiaj człowieku ideologii kościoła kapucynów. A który to obiekt Lublina został odbudowany? Zamek? - ten obecny stanął jako więzienie, zupełnie niepodobny do zamku Piastów i Jagiellonów.  Mieszkańców Lublina nie stać mentalnie na ratowanie obiektów, a co dopiero mówić o ich odbudowie. Najlepszy przykład - rozbiórka fary w połowie XIX wieku, której nie zniszczył żaden wróg zewnętrzny, tylko bezradność, niemoc i egoizm mieszkańców Lublina sprzed stu siedemdziesięciu lat. Najbardziej tragiczne, że koszt rozbiórki solidnych murów przewyższał koszt ewentualnego remontu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodów pierszomajowych tera się nie robi, to po mojemu najlepiej jakby na liteskim zrobili po prostunduży parking. Reszta to nikomu niepotrzebne pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że powinno się odbudować hotel, w końcu historia Polski tam się tworzyła. Ale żydomasonom zależy, aby zabijać pamięć Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja uważam, że powinno się odbudować hotel, w końcu historia Polski tam się tworzyła. Ale żydomasonom zależy, aby zabijać pamięć Polaków! " Ale z Ciebie zjeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli prace dodatkowe dla Budimexu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sracza zabytkowego nie znaleźli? bo żuk lubi gnój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. ty ostatni wiejski leszczu, naucz sie na poczatku poprawnie pisac, pal gume na swoja wies i tam sie rzadz i wymyslaj mongolskie teorie..urzadz sobie parking przed obora, zainstsluj szlaban z dyszla i dalej kmin.. i nie wypowiadaj sie juz wiecej cebularzu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...