Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już końcówka budowy lotniska Lublin (zdjęcia)

Utworzony przez a, 24 września 2012 r. o 20:22 Powrót do artykułu
ten terminal jest ladniejszy z zewnatrz niz wewnatrz. wyglada jak supermarket.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/LublinAirport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi REDAKTORZE Nie pisz proszę o "Końcu Budowy Lotniska" - tylko o :" Końcu Budowy Terminala - Budynku" Nie należy mylić POJĘĆ : LOTNISKO ~` BUDYNEK=TERMINAL > TO NIE TO SAMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i koniec budowy,ale nie koniec kłopotów,bo to lotnisko dalej będzie na garnuszku podatników,którym to będzie się obciążenia podnosić,a panowie na lotnisku wysokie gaże pobierać.Obecnie lotnisko bez cargo ,jest na straty!Spełnione zostało tylko widzimisię lubelskich przekrętów z PO i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Telefan napisał:
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
Mogło być o wiele piękniejsze - projekt konkursowy w kształcie przed zmianami i przewidywane w projekcie materiały. Ta realizacja dała by nam najpiękniejszy terminal w europie. PSL ciągle robi, co może, żeby utrącić wszystko, co nie idzie w parze z interesem "rodzinnym" czyt.: przekształcenia nieuzbrojonych, odległych nieużytków w Niedźwiadzie na tereny inwestycyjne bez względu na koszty. Rozpętana przez PSL niedorzeczna kampania ekologów doprowadziła do kuriozalnych decyzji - ustanowienia obszaru Natura 2000 dla gatunku inwazyjnego (szkodliwego i niepożądanego) i co za tym poszło - wycięcia ponad 100 ha zdrowego lasu!!! Dlaczego do tej pory nikt nie został za to pociągnięty do odpowiedzialności?! Starownik znów u władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tu widac koncowke budowy w\w lotniska? to jeszcze wszystko w proszku jak widac na zalaczonych obrazkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...