Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To oni zbudują zachodnią obwodnicę Lublina. Za 424 mln zł

Utworzony przez mieszk@niec, 3 października 2014 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Bogu dięki i wszystkim świętym że przetatgu nie wygrała którakolwiek z firm hiszpańskich... uffff...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa. Znowu Budimex. Ludzie będą orać za 5zł/h 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budimex gładko poradził sobie z przedłużeniem Solidarności i wiaduktem na Warszawskiej. Nie to co Dragados czy jak im tam. Jest więc nadzieja, że i w terminie zrobią zachodnią obwodnicę. Trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa. Znowu Budimex. Ludzie będą orać za 5zł/h 
Orać to ty możesz swoje pole. Budimex nigdy nie płacił po 5 zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że Budimex. Szkoda tylko że podatki płaci w Warszawie. Przynajmniej nie będzie problemów z niedotrzymaniem terminów. Dobrze że Hiszpanie nie startowali, już dosyć nam krwi napsuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura . Budimex nigdy nie placil 5 h za godzine cymbale jeden. Pracowalem dla Budimexu przez 4 lata na roznych budowach i moja pensja pracujac przez 8 h 5 dni w tygodniu wynosila 4700 netto wiec przestan chrzanic. Jak pracowalismy w weekendy badz po godzinach do 2000 mozna bylo dodatkowo wyciagnac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe Budimex to akurat hiszpańska firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Budimex należy do hiszpańskiego konsorcjum Ferrovial i to hiszpanie są decydentami w spółce. Kasa z zysku spółki też idzie do hiszpanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura . Budimex nigdy nie placil 5 h za godzine cymbale jeden. Pracowalem dla Budimexu przez 4 lata na roznych budowach i moja pensja pracujac przez 8 h 5 dni w tygodniu wynosila 4700 netto wiec przestan chrzanic. Jak pracowalismy w weekendy badz po godzinach do 2000 mozna bylo dodatkowo wyciagnac .
Kim byłeś na tych budowwach? Operatorem koparki czy walca? jakie tam są stawki ilenp zarabia elektryk od instalcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura . Budimex nigdy nie placil 5 h za godzine cymbale jeden. Pracowalem dla Budimexu przez 4 lata na roznych budowach i moja pensja pracujac przez 8 h 5 dni w tygodniu wynosila 4700 netto wiec przestan chrzanic. Jak pracowalismy w weekendy badz po godzinach do 2000 mozna bylo dodatkowo wyciagnac .
  to ty przestan chrzanic! 5 dni w tygodniu i po 8 h? gdybys tego nie napisal moze bym uwierzyl ale nie w budimexie, haha cymbale jeden, idz spac bo juz bajke opowiedziales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CZEMU SŁUŻY PODAWANIE PRZEZ DZIENNIK I MATOŁÓW Z GGDKiA, KTO I ZA ILE ZBUDUJE OBWODNICĘ???MNIE TO PIE...., JAK I 90% KIEROWCÓW!!JA OCZEKUJĘ NA: DOBRĄ, NOWOCZESNĄ, DROGĘ,JUŻ WIELE LAT.DROGĘ KTÓRA NIE OKAŻE SIĘ FUSZERKĄ, ZA KTÓRĄ NIKT NIE ODPOWIADA, CO NIESTETY STAŁO SIĘ NORMĄ W NASZYM ŚMIESZNYM KRAIKU!!OBRÓBKA PARTYJNO-URZĘDNICZA MATERII DRÓG W RP, WK..NIEMIŁOSIERNIE!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pracuje w budimexie to pracuje, jak pracowałes jako majster to i tyle miałeś bo pracowników fizycznych budimex nie ma(czasem 1,2) ale i to chwalić nie masz, a z tego co pamiętam,to pracownicy podwykonawców przy ekspresówce  mieli 9 nawet zł/h przy śmieciowej, śmieszne nie? a stawki za droge zgodne ze standardami europejskimi, gdzie w niemczech za tą samę mają ''polacy'' 10 euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 godzin to3800 zarobisz wiem bo pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...