Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A od kiedy to "społecznicy" muszą wyrabiać sobie zdanie? Sądy są od tego by sądzić - skoro stwierdziły, że nie ma dowodów na korupcję i ustawianie konkursu to chyba ludzie mają podstawy sądzić, że tak było. Żyjemy w państwie prawa z niezawisłymi sądami i prokuraturami czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadni to społecznicy a zwykła fundacyjka złożona z pisiorków na potrzeby pisiorków, na celownik biorą wszystkich spoza pis i knują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to o czym prywatnie panowie sobie gadają jest wyłącznie ich sprawą i tajemnicą, skoro na nagraniach nie ma żadnych dowodów na korupcję i ustawianie konkursów to stenogramów nie powinno się ujawniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nie było żadnych konkretnych nagrań tylko DONOS życzliwego PISUARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja proponuję nagrać a następnie ujawnić wszystkie prywatne rozmowy Jakubowskiego. I co on na to? Chętny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że NSA raz na zawsze zamknie tę sprawę i skończy się medialna szopka oraz rozpaczliwa próba znalezienia przez Fundację jakichś haków na Siemińskiego i Kowalczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko ja odnoszę wrażenie, że fundacja wolności próbuje zrobić na siłę aferę ze sprawy która z prawdziwymi aferami ma niewiele wspólnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas zwykłych obywateli tem temat nie interesuje i proszę nie odwracać uwagi ,tylko wypełniać obietnice wyborcze. Te stenogramy nam niczego nie dadzą i z tego więcej pieniędzy w portfelu nie będzie. Więc niech się pis zajmie realizację obietnic wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że NSA raz na zawsze zamknie tę sprawę i skończy się medialna szopka oraz rozpaczliwa próba znalezienia przez Fundację jakichś haków na Siemińskiego i Kowalczyka
Matką głupich  cię nazwali, nadziejo! ...   "19 listopada 2012 r. po "Faktach" TVN, ukazała się plansza o treści: Oświadczenie Krzysztofa Wyszkowskiego na podstawie Wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z dnia 24 marca 2011 roku. W dniu 16 listopada 2005 roku w programach informacyjnych "Panorama" 2 programu TVP i "Fakty" telewizji TVN wyemitowano moje oświadczenie, iż powód Lech Wałęsa współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa i pobierał za to pieniądze. To oświadczenie stanowiło nieprawdę i naruszało godność osobistą i dobre imię Lecha Wałęsy, wobec czego ja, Krzysztof Wyszkowski, odwołuję je w całości i przepraszam Lecha Wałęsę za naruszenie jego dóbr osobistych." Powyższe płatne ogłoszenie nadane i sfinansowane zostało przez Lecha Wałęsę, który za jego emisję próbował wymusić zwrot pieniędzy od Krzysztofa Wyszkowskiego przez komorników.   Matką głupich  cię nazwali, nadziejo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas zwykłych obywateli tem temat nie interesuje i proszę nie odwracać uwagi ,tylko wypełniać obietnice wyborcze. Te stenogramy nam niczego nie dadzą i z tego więcej pieniędzy w portfelu nie będzie. Więc niech się pis zajmie realizację obietnic wyborczych.
Nie bądź naiwny !!! Jeśli wierzysz w obietnice wyborcze to albo jesteś bardzo młody i to ci się wybacza ,albo bardzo doświadczony , ale nie potrafiący wyciągnąć wniosków , co już trudno wybaczyć , tylko można nad tym ubolewać ...!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej sprawę zamieść pod dywan, jak każdą aferę z PSl-em i PO w tle, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadni to społecznicy a zwykła fundacyjka złożona z pisiorków na potrzeby pisiorków, na celownik biorą wszystkich spoza pis i knują...
  +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko ja odnoszę wrażenie, że fundacja wolności próbuje zrobić na siłę aferę ze sprawy która z prawdziwymi aferami ma niewiele wspólnego?
  +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko ja odnoszę wrażenie, że fundacja wolności próbuje zrobić na siłę aferę ze sprawy która z prawdziwymi aferami ma niewiele wspólnego?
Zapewne nie tylko ja mam przekonanie, że gdyby tak miało być, to zapisy stenogramów zostałyby ujawnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne nie tylko ja mam przekonanie, że gdyby tak miało być, to zapisy stenogramów zostałyby ujawnione.
  A dlaczego ujawnione skoro to prywatne rozmowy o przysłowiowej "du*** maryny"? Może w takim razie zamontujmy podsłuchy w każdym pokoju w którym siedzą urzędnicy i podsłuchujmy bez wyjątku wszystkich 24/7? W sumie to już trwa, bo ustawa inwigilacyjna PiS-u sprawia, że "wielkiemu bratu" nic nie umknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadni to społecznicy a zwykła fundacyjka złożona z pisiorków na potrzeby pisiorków, na celownik biorą wszystkich spoza pis i knują...
Czym prędzej zgłoś swoje rewelacje do prezydenta miasta, który na mocy ustawy sprawuje nadzór również nad tą fundacją.   Pamiętaj przy tym, że na wniosek prezydenta sąd wydaje orzeczenie o zgodności bądź niezgodności działań prowadzonych przez fundację z przepisami prawa i statutem fundacji oraz celem, w jakim fundacja została ustanowiona (art. 12 ust. 1 Ustawa o fundacjach).   Do tego czasu takie wpisy jaki uczyniłeś są tylko i wyłącznie oszczerstwem wymierzonym w legalnie powołaną i działającą jedną z organizacji NGO.   Na nic zda się "psiorkowanie", bo im częściej będziesz używał tego określenia, to tym bardziej będzie wyglądało to na teorię spiskową, którą przypisywaliście zawsze tym, którym przypisujecie złe intencje.   Takie działania jakie prowadzi Fundacja Wolności w zakresie wiedzy obywatelskiej i transparentności mogłoby i powinny uczyć się przede wszystkim partie polityczne, pośród których powinno być... PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej sprawę zamieść pod dywan, jak każdą aferę z PSl-em i PO w tle, żenada.
Prosty człowiek staje się prokuratorem ,myślący adwokatem , a dążący do prawdy sędzią !!! To moja dewiza życiowa , którą warto ją zapamiętać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ujawnione skoro to prywatne rozmowy o przysłowiowej "du*** maryny"? Może w takim razie zamontujmy podsłuchy w każdym pokoju w którym siedzą urzędnicy i podsłuchujmy bez wyjątku wszystkich 24/7? W sumie to już trwa, bo ustawa inwigilacyjna PiS-u sprawia, że "wielkiemu bratu" nic nie umknie.
Dlatego, że zarzuty zmowy dotyczą osób publicznych, które finansowane są z pieniędzy podatników. Zawsze mogą znaleźć sobie inne funkcje, które nie będą wymagały 100% transparentności.   Co do inwigilacji, to przy tym, co robiło w tym zakresie PO ustawa autorstwa PiS tylko to cywilizuje i porządkuje.   Zapytaj Fundację Wolności o poziom i zakres inwigilacji prowadzonej za PO, który został dokładnie opisany przez Fundację Panoptykon.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Objaw choroby zwanej "zemstą pisowca". PiS-iaki z Fundacji nie spoczną póki nie udupią Kowalczyka(nomen omen wzorowego przewodniczącego RM). Bo Kowalczyk to jeden z nielicznych, który się postawił, nie chciał być maszynką do głosowania w rękach prezesa i sprzeciwiał się instrukcjom nadsyłanym z warszawskiej centrali PiS, które jasno precyzują jak w poszczególnych sprawach mają głosować radni PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie BudŻet a jak pan skomentuje fakt, że pan Jakubowski całkiem niedawno startował do rady miasta z listy PiS? Skomentuje to Pan jakoś czy przemilczy jak dziesiątki innych niewygodnych pytań? Wiem, że miłuje się Pan w jedynej słusznej propagandzie i wiernie służy jedynej słusznej partii, ale może jednak skusi się Pan na jakiś krótki komentarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...