Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To rzemiosło przeżywa renesans. Jak pasja Dominika zmieniła się w biznes

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2018 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Czy można kontakt z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom.gnas@gmail.com Proszę napisać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam kupiłem sobie nóż Santoku firmy philipiak bo jest sprawdzony a pana z artykułu wyżej nie widziałem produktów i na pewno nie za tanio takie coś no i do kuchni sie nie przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko ten Santoku sprawdzalem w necie :D taki kształt mi mega odpowiada ale musze hajs uzbierac bo to narazie nie na moja kieszen a nie jestem profesjonalnym kucharzem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem i z komentarzy można się czegoś dowiedzieć jak choćby to że Philipiak robi też noże bo do tej pory tkwiłam w świadomości że ich domeną są tylko garnki a tu taka niespodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesia, w ofercie marki philipiak są też filtry powietrza, blender czy wyciskarka. Swoją drogą mają bardzo ciekawą ofertę produktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wogóle w Lublinie jest gdzieś sklep z produktami Philipiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Drobson, salony Philipiak znajdziesz w największych miastach Polski. Ich adresy znajdziesz tutaj: philipiaksalony.pl/jak-kupic Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...