Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To tu Beata Kozidrak spędziła swoje dzieciństwo. Ile miasto chce za kamienicę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 r. o 06:54 Powrót do artykułu
A tak obstajecie za obecnym prezydentem Lublina, głowy za niego dajecie uciąć, ze taki dobry gospodarz, ze tyle dobrego zrobił dla miasta, sorry ja jakos tego nie widzę, musiał unijne pieniądze gdzieś ulokować, bo go z tego rozliczają, a reszta pieniędzy ? Ulokowana w swojej kieszeni i kolesi swoich... Żenada, dowodem na to właśnie takie kamienice i całe centrum Lublina, te idiotyczne przetargi i sprzedaż lokali swoim pobratymcom za okazyjne ceny, a niszczenie zwykłych ludzi przez podnoszenie podatków, opłat parkingowych itp. Opamiętajcie się, może na prawdę miastu potrzebna jest świeża krew, ktoś kto wreszcie zrobi porządek z tym kolesiostwem i ich układzikami ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to, że mimo że wychowywała się w środowisku w jakim się wychowywała, wyrwała się z niego i zrobiła karierę dla pani beaty należy się podziw, uznanie i szacunek. 70% jej "koleżanek" z tego rejonu miasta max co osiągnęło to posada ekspedientki w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No. Dobrze, że wygrałem w totolotka... Jest pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Beata Kozidrak nie chce odkupić swojego domu dzieciństwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem do której podstawówki i liceum chodziła.Mieszkałam 22 l .Nie jest napisane ile lat mieszkała.Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem do której podstawówki i liceum chodziła.Mieszkałam 22 l .Nie jest napisane ile lat mieszkała.Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez napisał:
Ciekawa jestem do której podstawówki i liceum chodziła.Mieszkałam 22 l .Nie jest napisane ile lat mieszkała.Dziwne.
bez napisał:
To Kozidrakowa skończyła jakieś liceum???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...