Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pis podniósł opłaty i więcej nic nie umieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karzeł bandzior Polski na wawelu, a dobry człowiek w bagnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie prezes Siemiński czyżby nie widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam błoto. Zobaczcie jak wyglądaja te cmentarze?? czy nie mozna zrobic tego skromnie a ladnie?? Po pogrzebie grób wygląda jak wysypisko śmieci , narzucane wiązanek i przykryte kupą tandetnych plastikowych lampek. To samo w kazde święto. O pomnikach juz nie bedę wspominał bo to jest kwintesencja polskiego poczucia estetyki. To jest koszmar. A to wszystko bierze się z tego że "ja" nie mogę byc gorszy od sąsiada , muszę mieć droższy pomnik , więcej kwiatów i więcej zniczy. Jak widzę polskie cmentarze to ogarnia mnie rozpacz i to nie ze względu na zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiekiem według definicji chyba Episkopatu jest się od poczęcia ( nie narodzin) do naturalnej śmierci. Czyli tam nie spoczywają ludzie, a materiał biologiczny ,który przecież mógłby użyźnić glebę ... Taka smutna kwintescencja kapitalizmu..w którym człowiek został sprowadzony do roli przedmiotu przez podmiotowców... ;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rydzyk dostal 20 baniek to niech wyleje asfalt, tak samo czarnuchy co niedziele dostaja na tace...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety pogoda jest tragiczna, dziwna zima ogólnie bo przypomina bardziej jesień niż zimę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wygląda moja droga do domu, dojście z przystanku MPK przy ul. Nałęczowskiej. Dodam ze mieszkam MIEŚCIE LUBLINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wygląda moja droga do domu, dojście z przystanku MPK przy ul. Nałęczowskiej. Dodam ze mieszkam MIEŚCIE LUBLINIE!!!
No właśnie dlatego tak wygląda , bo mieszkasz w mieście Lublin. A poczekajmy na 2020 rok ,gdy skończą się dotacje , a zaczną remonty. Dopiero będzie jazda...;-))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby cmentarz komunalny został zlokalizowany na stadionie miejskim, to można byłoby odwiedzać zmarłych w lakierkach, szpilkach lub "cielakach". Za podane w materiale pieniądze każdy prywatny właściciel zrobiłby dwa lub trzy razy tyle i nie przed wyborami, a w normalnym trybie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest w ogóle skandal, że większość Majdanka jest nieoświetlona, nowe kwatery nie posiadają utwardzonego dojścia, śmietniki i ubikacje wołają o pomstę do nieba. tyle milionów budżet wydaje na betonowanie centrum, a od lat największy cmentarz w województwie przypomina opuszczone klepisko. czy bliscy prominentów są chowani jedynie przy bramie, że tego nie dostrzegają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie dlatego tak wygląda , bo mieszkasz w mieście Lublin. A poczekajmy na 2020 rok ,gdy skończą się dotacje , a zaczną remonty. Dopiero będzie jazda...;-)))
Nie doczekasz 2020 bo pisiory po Polsce opanuja swiat i bedzie koniec naszej cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu nasi prasa pisała, że Księża katoliccy zezwalają chować ateistów pod płotem. Byłem na Majdanku na pogrzebie koleżanki z pracy. Nie Księża a administracja tego cmentarza usadowiła miejsce pochówku w szczerym polu z dojściem po błocie aż do kolan. I tak brodziliśmy. Wracam główna alejką cmentarza a tam groby nasiej b. władzy. Nic dodać nic ująć. Może kogoś poniewieraćr ale nie nasich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle sie placi za goby i pochuwek ze to powinno byc ich zasranym obowiązkiem! Sama jestem w tej samej sytuacji. Kapiel blotna za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany przed dworcem PKP jak najbardziej zasadne i na plus. Wreszcie ktoś pomyślał by zrobić jeden wspólny przystanek. ok pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na ulicę Wołodyjowskiego. Wszyscy się cieszyli na myśl remontu drogi, ale zakładali, ze będzie to prowadzone w sposób zorganizowany. Spółdzielnia kazała powycinać ładne krzewy spod okien w sobotę po południu, żeby nie można było w niej interweniować. Pewnie ktoś miał w tym interes.... Sprawa dla prokuratora. Fima posadziła po 3 paskudne tuje obsypali to białymi kamykami. Teraz, niewiele ponad pół roku po tym wszystko obsypane piachem, który zmienił się w błoto. Żeby wydostać się z klatki schodowej trzeba po tym deptać bo nie ma przejścia. Wszystko zniszczone. O ułożeniu traktu choćby z pojedyńczych płytek wzdłuż bloku nie można się doprosić, ani w spółdzielni, ani u wykonawcy, który częściowo zasypał nową "dekorację zieleni". To ten san wykonawca, który wcześniej powycinał poprzednie krzewy. Tak się robi biznes ze spółdzielnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zimie czasem tak bywa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zimie czasem tak bywa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warunki atmosferyczne są jakie są. Trudno żeby w taką pogodę ktoś tam pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonawca jest niespełna rozumu i zasraszył ludzi ze spółdzielni. Może nawe zabić. To nie jest żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...