Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tor Lublin sprzedany deweloperowi za 9 mln zł

Utworzony przez perła, 30 listopada 2011 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Sprzedaż praw do toru to m.in. wynik protestów okolicznych mieszkańców. Od blisko czterech lat skarżą się na przekroczenia norm hałasu, związane z wyścigami.To argument, przecież wiedziały gały co kupowały!Ja mieszkam na Czubach i hałasują pociągi które jeżdżą , może tory na tiry i zlikwidować PKP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza im chałs z toru ? , a co ja mam powiedziec jak co noc sasiady tługa się o sciane lużkiem, kopulanty jedne ]:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asfalt zerwać- będzie na nowy tor Pilnować wszystkich papierów co by sobie przezesiki z PZM nie nachapali kieszonek tylko dopilnowali do budowy nowego obiektu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto sprzedało 9 hektarów za 9 mln zł to po przeliczeniu sprzedało 1m*2 za 100zł!!! W takiej cenie to można kupić grunt w odległości 10km od Lublina albo i nie. To chyba jakiś ŻART?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz będą wyścigi na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;p;p;p napisał:
no to teraz będą wyścigi na ulicach
nie, nie będą.. znam kilka osób, które potrafią jeździć na torze i żądna z nich nie ma zamiaru ścigać się po ulicach, a po likwidacji toru po prostu będą mniej trenować, jedynie od czasu do czasu gdzieś w innych miastach na imprezach... jazda po trze była hobby, dość kosztownym, teraz przestanie być... tylko deb***e, co niewiele potrafią, będą ścigali się po ulicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co bedzie jak skonczy sie dzierzawa? Miasto bedzie moglo spokojnie wyburzyc te bloki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, dwa, trzy. Próba mikrofonu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszna sprawa, człowiek kupuje sobie mieszkanie budowane przy torze samochodowym a potem protestuje że mu głośno hahah. Czy to nie durne? A czy jak kupię sobie mieszkanie na czwartym piętrze to mogę protestować potem, że mam za wysoko i nie ma windy i za dużo schodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy liczyli na tereny zielone. Jednak teraz jestem przekonany, że na tamtym osiedlu nie mieszkają najmądrzejsi ludzie. Przyjechała wiocha do miasta i robi rewolucje. A Pan prezydent Żuk na to wszystko pozwala. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PZMOT szkoda slow po prostu przykro ze takie rzeczy sie dzieja, jedyny tor w wojewodztwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
Sprzedaż praw do toru to m.in. wynik protestów okolicznych mieszkańców. Od blisko czterech lat skarżą się na przekroczenia norm hałasu, związane z wyścigami.To argument, przecież wiedziały gały co kupowały!Ja mieszkam na Czubach i hałasują pociągi które jeżdżą , może tory na tiry i zlikwidować PKP?
A ja mieszkam koło Krańcowej i Witosa . Żądam likiwdacji ulicy , zaorania jej - hałas non stop 24h/dobra w dodatku częste potrącenia pieszych ( przejście przy targu) plus wypadki śmiertelne ( za wiaduktem na ul. Witosa min) dodam prawie cotygodniowe wypadki na wysokości OBI i na Rondzie koło MARKO w dodatku to nie było że widziały gały co brały bo jak sie budowaliśmy to ulica Krańcowa była ul. Rolna i rosły na niej buraki - poważnie, wiec mam wieksze prawo niż kmioty z Fulmana. ŻADAM LIKIDACJI TEJ ULICY ! ŻADAM LIKIWDACJI WSZELKIEJ CYWILIZACJI W LUBLINIE! LOTNISKO TEŻ ZAMKNIEMY JAK MI BĘDA HAŁASOWAĆORGANIZUJE PROTEST PANIE mELON! POMOŻECIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie licytujmy się kto gdzie mieszka.Ważne jest to,że na gryzące latem w dupska komary z nad zalewu przyszedł koniec. Te bloki ostatecznie leżą blisko Dąbrowy,Słonecznego Wrotkowa i zalewu.Trzeba to wszystko zlikwidować a delikatne pośladki świeżych mieszkańców Lublina z okol. Nałkowskich zostaną ocalone od ukąszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy trochę,zaczną się protesty przeciw budowie osiedla.Może w pobliżu stworzyć małpi gaj,gdzie mieszkańcy mogli by odpoczywać wśród swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIeszkam obok toru i nigdy mi on nie przeszkadzał. Bardzo mi żal, że Lublin jako miasto wojewódzkie nie będzie miało toru. PZMot powinien się WSTYDZIĆ, że sprzedaje tor !!! No ale oczywiście kasa się dziś liczy, tylko jestem ciekaw kto i ile tak na prawdę na tym zarobił... A ta garstka mieszkańców, którzy protestowali przeciwko torowi to albo mieli za to jakieś profity albo są idiotami. Wiedzieli przecież gdzie kupują mieszkanie. I jak ktoś wypowiada się, że myślał, że zamiast toru tam powstaną place zabaw chociażby, czy posadzą tam kilka drzewek to jest już zupełnym kretynem oderwanym od rzeczywistości. Przecież jak ktoś wykłada 9 baniek na ten kawałek ziemi to jasne, że będzie chciał jak najwięcej na nim zarobić czyli jak najciaśniej go zagospodarować aby mieszkań było więcej. A teraz pod ich blokami wyrosną nowe i jak zwykle miejsc parkingowych będzie za mało a blok będzie na bloku. No szok. Gdzie my żyjemy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUK napisał:
MIeszkam obok toru i nigdy mi on nie przeszkadzał. Bardzo mi żal, że Lublin jako miasto wojewódzkie nie będzie miało toru. PZMot powinien się WSTYDZIĆ, że sprzedaje tor !!! No ale oczywiście kasa się dziś liczy, tylko jestem ciekaw kto i ile tak na prawdę na tym zarobił... A ta garstka mieszkańców, którzy protestowali przeciwko torowi to albo mieli za to jakieś profity albo są idiotami. Wiedzieli przecież gdzie kupują mieszkanie. I jak ktoś wypowiada się, że myślał, że zamiast toru tam powstaną place zabaw chociażby, czy posadzą tam kilka drzewek to jest już zupełnym kretynem oderwanym od rzeczywistości. Przecież jak ktoś wykłada 9 baniek na ten kawałek ziemi to jasne, że będzie chciał jak najwięcej na nim zarobić czyli jak najciaśniej go zagospodarować aby mieszkań było więcej. A teraz pod ich blokami wyrosną nowe i jak zwykle miejsc parkingowych będzie za mało a blok będzie na bloku. No szok. Gdzie my żyjemy.......
I własnie tego życzę tym całym melonom żeby developer ścisnął blokowisko jak najbardziej się da! żeby wykorzystał każdy możliwy centymetr na betonowe bloki, i chodniki, i żeby nie było miejsc parkngowych dla mieszkańców- wtedy pewnie pojadą na pasy zieleni koło dąbrąwy ...a wtedy możecie liczyć na mój telefon na SM powodzenia deweloperowi ! w sumie to mi to juz wisi moze zamykać TOR i nawet teraz ! po co napychać jeszcze kase PZM przez ten rok za urządzanie i wynajem toru ! TAKIEGO WAŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo a wczoraj był inny tekst - ładna manipulacja co to za nagła zmiana tekstu? wczoraj napisaliście, że interbud na koniec przyszłego roku już planuje uruchomienie inwestycji i rozpoczęcie budowy wiosną kolejnego - dziś nie ma o tym słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SZOKU !!! napisał:
Miasto sprzedało 9 hektarów za 9 mln zł to po przeliczeniu sprzedało 1m*2 za 100zł!!! W takiej cenie to można kupić grunt w odległości 10km od Lublina albo i nie. To chyba jakiś ŻART?!
to trzeba było iść na przetarg i kupić, a nie pieprzyć teraz, trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższy poniedziałek mija dokładnie rok od wyboru dr. Krzysztofa Żuka na Prezydenta Miasta Lublin. Z tej okazji Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL wspólnie z organizacjami studenckimi i lubelskimi mediami organizuje otwartą debatę z Prezydentem Krzysztofem Żukiem. Każdy, kto chce bezpośrednio zadać pytanie włodarzowi Lublina będzie miał do tego okazję. Początek debaty o godz. 17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...