Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tosia walczy o życie. Pomoże każdy grosik

Utworzony przez Gruby Arek, 2 listopada 2012 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Dokonując przelewu internetowego należy podać adres odbiorcy. W artykule go brak. Proszę to uzupełnić. Ja go znalazłem, ale nie każdemu będzie się chciało i przelewu po prostu nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Warto by udostepnic platnosc Pay-Pal wtedy wplaty moglby robic prawie kazdy z calego swiata i to dosc sprawnie i szybko. Pozdrawiam i Zycze Zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to przelewy internetowe nie wymagają adresu. Wystarczy imię i nazwisko, oraz nr rachunku bankowego, a w tym przypadku dodatkowko niezbędny jest dopisek. Rodzice tej dziewczynki i tak juz sa osobami medialnymi, nie wymagajmy udostępniania adresów, itp.....wszystkie niezbędne informacje są dostepne na stronie.....sprawdzałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pamiętajmy o 1% podatku. Styczeń już blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech "Szafę" sprszeda to bedzie miał kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pol roku Szafa jest na sprzedaz, ogloszenie widzialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...