Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne: w środę uliczny paraliż

Utworzony przez Stary, 15 września 2008 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Studentów nie ma jeszcze, uczniowie i pracownicy nie dostali wolnego. Kto będzie oglądał wyścig? Wydaje się, że najciekawsze dla nas czytelników, będą oblicza paraliżu opisane poprzez dziennikarzy sprawozdawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na informację MPK, w jaki sposób dojechać do pracy w centrum. Mam nadzieję, że nasze szanowne MPK zadba o swoich pasażerów i ma plan dowiezienia ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że Kraśnicka, Tysiaclecia i Solidarności będzie normalnie przejezdna????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, wyścigi są organizowane po całym świecie. np. w Paryżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że na czas blokady ulic zostanie zniesiona akcyza na stacjach paliwowych ? ku...wa !!! płace podatek i mam prawo jezdzic ulicami !!! w du...ie mam ich sport . Mają sciezki rowerowe ? niech tam sobie jezdzą !!! paranoja !!!! deb***izm !!! jakim prawem ? kto mi zapłaci za straty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wyścig to rodzynek na Lubelszczyźnie, jestem jak najbardziej za, do pracy ide na piechote, a potem podziwiam kolarski spektakl na Smorawińskiego, opanujcie głupie emocje, Eurosport to wydarzenie bedzie transmitował, uśmiechajcie sie, machajcie flagami, cieszcie sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FINK napisał:
Rozumiem że na czas blokady ulic zostanie zniesiona akcyza na stacjach paliwowych ? ku...wa !!! płace podatek i mam prawo jezdzic ulicami !!! w du...ie mam ich sport . Mają sciezki rowerowe ? niech tam sobie jezdzą !!! paranoja !!!! deb***izm !!! jakim prawem ? kto mi zapłaci za straty ?
Uważaj, żebyś nie musiał płacić za straty, jakie ponoszą tysiące mieszkańców miasta, którzy jadąc do pracy KM stoją w korkach i spóźniają się przez takich sfrustrowanych blachosmrodziarzy jak Ty, a o truciu spalinami nie mówiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmigaj sobie gościu na swoim rowerku bo na samochód ciebie nie stać !!!możesz jeszcze kajakiem sobie popływać po śmierdziejowce bo śnieg jeszcze nie spadł P_A_L_A_N_C_I_E !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swr napisał:
śmigaj sobie gościu na swoim rowerku bo na samochód ciebie nie stać !!!możesz jeszcze kajakiem sobie popływać po śmierdziejowce bo śnieg jeszcze nie spadł P_A_L_A_N_C_I_E !!!!
jesteś deb***em, wieśniacki ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...