Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie mogę toż to krzesło elektryczne to mało dla tego terrorysty, szowinisty, zamachowca i antysemity. Ale, że nie zareagował Watykan, tosz to skandal. Panowie Kazimierz Pawełek, prezes Towarzystwa i Senator RP V Kadencji oraz Jacek Wozniak, sekretarz Towarzystwa - leczcie się na nogi bo głów waszych już się nie da uratować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają rację! To wstyd, że oficjele lubelscy milczą w tej sprawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to Dzikie Pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakiem terrorystycznym to jest umieszczenie takich pierd... w prasie. Ile można wałkować ten temat. Kim takim szczególnym jest ten pan, któremu tak ohydnie patrzy z oczu, że DW się o niego troszczy. Czym jest ten śmieszny twór Teatr NN, który tworzy pseudo-historię Lublina. U mnie na balkonie zesrał się kot sąsiada, był to atak z życiem broni chemicznej - napiszcie o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile o tym można czytać ,to już nudne ,kupuje Dziennik Lubelski ale przestanę ,szkoda pieniędzy ,tu tylko o Zydach i kościele.A jak coś napiszą to albo pomylą dzielnice albo narobią zwykłych błędów .A zamiast towarzystwo Karskiego mieszać to od razu do senatu USA wystąpić o potępienie a i koniecznie niech Żydzi W USA w swojej wszechobecnej prasie się rozpiszą że ich obywateli tu mordują ,toż prawie pogrom Kielecki i Jedwabne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to moze i ja zloze donos.Uprzejmie donosze ze wlasnie poscilem baka ktory nie jest koszerny bo jadlem kotleta wieprzowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś słyszał żeby towarzystwo protestowało jak komanda żydowskie strzelały do bezbronnych dzieci palestyńskich w strefie Gazy i czy dziennikarze tak się zajmowali tym tematem, jak nijakim pietrasiewiczm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie podp...olił coś komuś albo kobitkę poderwał to mu i szybę wybili. Ze zdjęcia to ze 3 lata za maskę mu się należy skinowi jednemu, myśli że jak się na łyso ogolił to wszyscy się go boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to Dzikie Pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to Dzikie Pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to Dzikie Pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE RAUSSSSSSSSSSSSSS..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albercik napisał:
Atakiem terrorystycznym to jest umieszczenie takich pierd... w prasie. Ile można wałkować ten temat. Kim takim szczególnym jest ten pan, któremu tak ohydnie patrzy z oczu, że DW się o niego troszczy. Czym jest ten śmieszny twór Teatr NN, który tworzy pseudo-historię Lublina. U mnie na balkonie zesrał się kot sąsiada, był to atak z życiem broni chemicznej - napiszcie o tym.
Oj Albercik: jak to przeczytałem,to mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem. Pozdro..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny tytul porazajacy -huliganski wybryk lub prowokacja aby zniszczyc to miasto .Pytam towarzystwo dlaczego nie ma Hanby dla Rzadow przez 20 lat DYSKRYMINOWANYCH Lublin iregion tego panowie nie pisza 0 zero inwestycji niszczenie mlodych ludzi wyjazd ucieczka przed bieda napiszcie do PO -PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia huliganstwo bieda glupota tam tworzy sie patologia najnizsze zarobki sflustrowanie miasta niszczenie mlodych utalentowanych ludzi brak perspektyw segregacja regionow to tu lezy przyczyna w 75 -90 procent problemu ale WADZY to Odpowiada -zastanowcie sie dlaczego 4 x bogatsza wawa tych problemow nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Pan Pietrasiewicz nadal mieszka w tym samym miejscu, w którym mieszkał był jakieś 15 lat temu (byłem jego sąsiadem), to na sprawców typuję okolicznych gangsterów-zasiłkowców przesiadujących wieczorami na skwerku. Łyse toto, nachlane i krzyczy, jak bardzo nienawidzi Żydów (i jak mocno kocha Motor Lublin), choć nigdy Żyda nie widziało, bo w Polsce takowych niewielu, a na wyjazdy zagraniczne odłożyć z drobnych kradzieży i rozbojów się nie da. Chłopcy, nie zapomniałem o tym, że pewna starsza Pani padła ofiarą rozboju dokonanego przez was. Nie zapomniałem, że najpierw przychodziliście przepraszać, a potem śmialiście się w twarz, gdy "cudem" udało się wam uniknąc kary. Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZED napisał:
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
Niech sie znajda ci, którzy poczuli sie zagrożeni. Nie ma pokrzywdzonego, nie ma przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie moderuje tego forum i nie usuwa wiadomości o obraźliwej treści?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZICZ ATAKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...