Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna śmierć 12-latki na ul. Poligonowej. Miasto odpowiada na apel rodziców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2019 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Na ul. Poligonowej nie ma nawet normalnego chodnika!!! Zbudowano droge a chodnika dla pieszych brak!
 po co chodnik, są za to po 2 pasy w każdą stronę - nic że przez cały dzień puste, ale jak ładnie na zdjęciach się prezentują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
%0 lat więzienia dla sukinsyna i nie patrzyć że on dzieci na utrzymaniu , że ma tzw. wysoki status społeczny , że jakiś tam VIP........... na 50 lat takich sukinsynów do paki a na drzwiach celi nakleić im zdjęcie z tego rozjechanego dziecka. To nie może być tak że ja się zatrzymuję - np. na Smorawińskiego , na Mełgiewskiej a taki ma to w swojej śmierdzącej du*ie. Nie ma kary i tak się dzieje - kiedy takiego zapytałem na najbliższym czerwonym świetle jak mu się wyprzedzało na przejściu dla pieszych - z rozbrajająca szczerością mi odpowiedział że "bardzo dobrze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na światła nie ma, a na dwie ławki za 200tyś tak. Jakiś absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...