Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na ul. Diamentowej. Nie żyje 20-letnia kobieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2016 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Straszne.Wyrazy współczucia dla bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam przy wiadukcie (przy filarach) powinny być barierki energochłonne!!! Zarządca drogi jest współodpowiedzialny za tragedie w tym miejscu. Kto tam jeździ to widzi te wielkie filary na zakręcie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca był pijany więc kto ponosi winę za wypadek, to chyba jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tam przy wiadukcie (przy filarach) powinny być barierki energochłonne!!! Zarządca drogi jest współodpowiedzialny za tragedie w tym miejscu. Kto tam jeździ to widzi te wielkie filary na zakręcie drogi.
Taaaa... filar wyszedł na jezdnię i zmasakrował samochodzik... Jadąc zgodnie z przepisami tam nie ma prawa nic się stać, ale jak sie pop...la na maksa to przyjeżdża karawan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracali po imprezie studenci pewnie i tak to sie konczy niestety - szkoda zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zaczął pisać fan barierek. Jakie barierki energochłonne, chyba idioto i alko - chłonne. Kierowca był na 2x gazie i mógł uderzyć równie dobrze w coś innego niż akurat filar, np. w osobę przy przejściu kawałek dalej, czy inny pojazd. Stawianie wszędzie barier nie rozwiąże problemu świadomości kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca był pijany więc kto ponosi winę za wypadek, to chyba jasne... " Co ciekawe we Francji albo Hiszpanii mając 0.34 nie byłby pijany i kto wtedy ponosiłby winę za wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wóda , fura i brawura.....za szybami świat ucieka, a za chwilę, bęc i wieczność czeka. młodzi gdzie tak pędzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem ostatnio po Grecji, za każdym razem do obiadu wypijałem piwo i zaraz później wsiadałem do samochodu. Norma w Grecji to 0,5 promila. Czy w Grecji byłem bardziej pijany i niebezpieczny niż byłbym w Polsce po wypiciu tego piwa? Nie sądzę... Żyję. Pokonałem kilka tys. km "na polskim gazie" i żyję. Serpentyny i górskie drogi też pokonałem, w filary też starałem się trafiać... Jak można pisać, że przyczyną wypadku było 0,34 promila. Jak miał niepocelować w ten filar to i niepocelowałby i mając 0,00... Po prostu młoda laska na prawym fotelu i się włączyła ułańska fantazja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kad napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tam przy wiadukcie (przy filarach) powinny być barierki energochłonne!!! Zarządca drogi jest współodpowiedzialny za tragedie w tym miejscu. Kto tam jeździ to widzi te wielkie filary na zakręcie drogi.
"Taaaa... filar wyszedł na jezdnię i zmasakrował samochodzik... Jadąc zgodnie z przepisami tam nie ma prawa nic się stać, ale jak sie pop...la na maksa to przyjeżdża karawan." A nie musi - gdyby JEDNAK były barierki, są szanse, że samochód by sie po nich ześlzgnął, a nie wbił w beton... A że na głupotę prowadzących nie ma lekarstwa, to przynajmniej, stosunkowo prostymi sposobami - może nie zapobiegać wypadkom, ale przynajmniej minimalizowac jego skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak przeżył wypadek , osobistą tragedię , zabił koleżankę i przez taką śmieszną ilość alkoholu ma trafić do więzienia ? szkoda dziewczyny ale taka ilość alkoholu w innych krajach jest dopuszczalna a u nas młody chłopak może 10 lat dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chłopak przeżył wypadek , osobistą tragedię , zabił koleżankę i przez taką śmieszną ilość alkoholu ma trafić do więzienia ? szkoda dziewczyny ale taka ilość alkoholu w innych krajach jest dopuszczalna a u nas młody chłopak może 10 lat dostać
Ale ten wypadek zdarzyl sie w Polsce i kierowca bedzie odpowiadal karnie wg. prawa polskiego. Siadajac po sporzyciu alkoholu do auta wiedział co robi. Więc teraz nie brońcie mordercy. Jest takie przysłowie : kto powiedzial A musi powiedziec B. Wszystko  w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie było wiaduktu a tylko przejazd kolejowy strzeżony - to dopiero byłyby narzekania. Jest wiadukt to i są filary. Jak widzę wielkie filary, bądź inne przeszkody przy drodze to zwalniam. Trudno to zrozumieć? A zganianie winy na zarządcę drogi jest totalnym przegięciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIJALEM WTAK NA LAWECIE MASAKRA A ZA NIM KARAWAN JECHAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,34 pijany ? Ludzie nie bądźcie śmieszni... przykro mi bo jestem w tym samym wieku Ale prędzej przyczyna wypadku byla nieumiejętność jazdy niż alkohol, no Ale jak ludzie usłyszą coś to się tego uczepia A nawet nie doczytaja do końca, poza tym najwięcej do powiedzenia maja Ci którzy wgl się na czymś nie znają. Chlopaku, współczuję Ci tego co teraz przeżyjesz, dasz radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa, że przyczyną zdecydowanej większości tego typu wypadków jest nieumiejętność używania mózgu. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilę po wypadku przejeżdzający tamtędy przypadkiem ksiądz udzielił dziewczynie rozgrzeszenia na wypadek śmierci… Choć tyle pomógł… Dla kogoś kto wierzy to może być pewne pocieszenie, może najbardziej dla rodziny…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpanował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła młoda dziewczyna. Wspólczucie dla rodziny. To straszne. Ale też ktoś musi za tę śmierć odpowiedzieć. Był pijany czy nie to ustali prokuratura i policja. Czy jechał za szybko czy nie też to ustali. Aczkolwiek trzeba im patrzeć na ręce, gdyż z doświadczenia wiem jakie cuda się zdarzają. Mnie nie obchodzi co on czuje. Bo tej dziewczyny już nie ma.... A pewnie miała plany na przyszłość.... Może studia ? Może piękna miłość ? Ale jej już nie ma... Zbyt wcześnie zgasło to młode życie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huk był taki ,że w Prawidnikach bylo słychać. Psy we wsi strasznie szczekaly jak opetane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...