Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po pierwsze primo, w SPSK-4 nie ma czegoś takiego jak OIOM, to jest oddział Intensywnej Terapii Po drugie primo, od kiedy nawet przyjmując nazwę oiom, podaje się tam pacjentom proszki i tabletki - tam pacjenci są nieprzytomni i jak pamiętam a śledziłem to wydarzenie, to Twoja matka była w śpiączce farmakologicznej. Kasę się chce teraz jeszcze wyrwać id szpitala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec leżał na ortopedii w PSK4 po cięzkim wypadku (obie nogi połamane) , takiej opieki jak tam dawno nie widziałam . Dziękuję Paniom tam pracującym za opiekę , nie przejmujcie się tymi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam zastrzeżenia, pielęgniarki są wredne niemiłe i niepomocne o tym każdy wie tylko mało kto mówi, bo wtedy nasi już starsi bliscy całkiem zostaliby porzuceni na pastwę losu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... co to się dzieje... Szpital, lekarze, całodobowa opieka... zdawać by się mogło, że człowiek trafiając pod opiekę "specjalistów" może czuć się bezpiecznie bo przecież pomogą. Muszą... Wiem, że są przypadki, gdzie san jest na tyle ciężki, że ludzka pomoc jest niewystarczająca. Że lekarze nie zdziałają za wiele. Ale żeby kobietę, której stan był stabilny doprowadzić do zgonu?! co to się dzieje ?! Nie wierzę,że stan jej się nagle pogorszył. Tym bardziej, że syn tej Pani szuka sprawiedliwości. I nie uwierzę w to po tym co widziałam co się dzieje na ortopedii. Jak traktują starszych ludzi. I nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synu daj sobie spokoj, mama byla polozna opieke miala bardzo dobra, pieniedzy chcesz? moze sie uda ale watpie. Co chodzi o stara kadre poloznych czas wymienic na mlode one, nie lubia ludzi chorych, sa przejedzone choroba, tragedia ludzka
Co znaczy że ,,starych trzeba wymienić"??? To ustawy powodują iż ludzie muszą pracować do późnego wieku a nie ich złośliwość lub niechęć do pracy. A oszczędności narzucane odgórnie szpitalom powodują to że pielęgniarka ma do obsłużenia więcej chorych, niż jest w stanie... Zaznaczam że nigdy nie pracowałam w służbie zdrowia ale kilkanaście razy byłam pacjentką różnych szpitali. Nie oceniajmy bezpodstawnie jeśli nie znamy faktów i nie chcemy by nas ktoś w ten sposób oceniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciagle sie widzi jak autobusy przejezdzaja na czerwonym swietle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...