Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Nasutowie. Samochód przejechał rowerzystę

Utworzony przez Zx, 10 października 2014 r. o 22:47 Powrót do artykułu
Najlepsze w tym jest, że "nie miał odblasków". To, że leżał na drodze nie zsiadając z roweru to w piątek wieczorem standard. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści, szczególnie na wsiach często nie używają żadnych odblasków, nie mówiąc o światłach. Jeszcze ubrani na czarno... gdyby miał kamizelkę byłby lepiej widoczny, nawet leżąc na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe tylko na wsiach, jakiś czas temu mało nie najechałem na rowerzystę na Doświadczalnej. Ulica była jeszcze w remoncie (brak latarni), zmrok a koleś nie posiadał ani jednego światła czy odblasku. Co ciekawe nie był to wiekowo gow*iarz choć mentalnie tak wyglądało. W lublinie rowerów jest coraz więcej ale nie idzie to w parze ze świadomością ich użytkowania. Sam dużo jeżdżę rowerem i wtedy też wielokrotnie szlag mnie trafia jak widzę bezmyślność współpedałujących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po wuj się kładł na drodze, widocznie pijany, także jednego pijaka mniej, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znamy szczegółów.Droga w Nasutowie jest zazwyczaj dobrze oświetlona,ale wystarczy rozmawiać np.przez telefon aby być zaskoczonym skrajnie niebezpiecznymi zakretami.A właśnie w Nasutowie jest ich dużo.Jadąc z nakazaną szybkością wszystkie te niebezpieczeństwa są zauważalne,nawet leżący na środku jezdni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysto załóż kamizelkę i oświetlenie  ostanio po zmroku wyjeżdzalem z atoki autobusowej w ostatniej chwili zobaczyłem w lusterku ciemną zjawę na rowerze i co czja by była wina ? No moja bo nie ustąpiłem pierwszeństwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...