Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
słyszałem, że w piątek o 10.00 kierowcy szykują blokady na objazdach w Płouszowiczach i Motyczu. I tak trzymać....bo przechodzi to ludzkie pojęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opamiętajcie się. To tymczasowy objazd, nie na stałe. Czasem, żeby było lepiej, trzeba trochę pocierpieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za obecne objazdy odpowiada ZDW Lublin. To ZDW postawiło wymogi jakie powinny spełniać objazdy. Zamiast nawierzchni bitumicznej jest błoto po kolana. Kiedy był objazd na 17 nawierzchnia była bitumiczna-bo tak chciała GDDKiA Lublin. Zapraszam do zabawy w błocie na 747 i 830
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że w piątek o 10.00 kierowcy szykują blokady na objazdach w Płouszowiczach i Motyczu. I tak trzymać....bo przechodzi to ludzkie pojęcie.
Proponuję w takim razie zablokować wszystkie place budów dróg, bo jest błoto. Ludzie, co Wam popadało na głowy? Poważnie, nie wytrzymacie roku w gorszych warunkach, żeby potem przez kilkanaście lat jeździć nowymi drogami? Serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że niektórzy nauczeni są po polu jeździć i chętnie przystają na byle co, ale nawet tymczasowy objazd ma być bezpieczny dla ludzi i samochodów. Może czas przestać zadowalać się byle czym. Jak przeprowadzają remont tam gdzie pracujecie, to też chodzicie w brudzie i niszczycie ubranie, obuwie, sprzęt na którym pracujecie, czy wszystko jest z głową pomyślane i zabezpieczone? Tu też nie chodzi o jezdnię z super asfaltem, ale o przejazd nie po dziurach i błocie. Już sam taki przejazd jest utrudnieniem wystarczającym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdze codziennie do Lublina z Nałeczowa i nie ma blota po kolana. Ktoś kto pisze nigdy tamtedy nie jezdzil. Wstyd za takich pieniaczy. Jak tacy mądrzy to niech po dywanie w domu jeżdzą zabawkami bo na ulicy a to śnieg a to bloto a to drzewo sie przewroci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w takim razie zablokować wszystkie place budów dróg, bo jest błoto. Ludzie, co Wam popadało na głowy? Poważnie, nie wytrzymacie roku w gorszych warunkach, żeby potem przez kilkanaście lat jeździć nowymi drogami? Serio?
Niech brudasy porządnie robią a nie tną koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby pan Tadeusz B. znany w całej okolicy ekspert i pisarz czuwający nad budową S-19?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że w piątek o 10.00 kierowcy szykują blokady na objazdach w Płouszowiczach i Motyczu. I tak trzymać....bo przechodzi to ludzkie pojęcie.
Niech blokują ale później niech ci spece od blokad mają zakaz wjazdu na nowe drogi które będą blokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdze codziennie do Lublina z Nałeczowa i nie ma blota po kolana. Ktoś kto pisze nigdy tamtedy nie jezdzil. Wstyd za takich pieniaczy. Jak tacy mądrzy to niech po dywanie w domu jeżdzą zabawkami bo na ulicy a to śnieg a to bloto a to drzewo sie przewroci
Ja też jeżdżę i we wtorek było tam do kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jeżdże prawie codziennie tą trasą, i muszę przyznać że o ile jeszcze 2-3 miesiące temu objazd ten był w miare dobrym stanie tak teraz jest coraz gorzej, dziura na dziurze i pełno kolein... a szanowny wykonawca nic z tym nie robi bo po co dodatkowe koszty.. co do błota, robiło się ono już nawet jak polali objazd od kurzu w ostatnich miesiącach a deszczu nie było, teraz popadało wiec szkoda komentować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protest kierowców, bo to co wyprawia Budimex na tym przejeździe przechodzi ludzkie pojęcie. Służby odpowiedzialne za zapewnienie nam bezpieczeństwa nic nie robią w tym kierunku. A tłumaczenia Nalewajko nic nowego nie wnoszą, bo nawet nie wie czy ciężarówki z budowy będą jeździć nowymi objazdami czy nie. To kto do ch...ma wiedzieć jak nie on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
balagan skurwysyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje, że to dopiero początek historii problemów z obwodnicą w okolicy zjazdu na 830. Poczekajcie tylko jak obwodnicę otworzą :) Obwodnica będzie przebiegać w niektórych miejscach 80m od domów mieszkalnych, wokół których szanowna GDDKiA w Lublinie celowo zlikwidowała bariery przeciwhałasowe (które wcześniej zostały uzgodnione z mieszkańcami), tłumacząc się "zmianą przepisów" :) Prawdziwy horror dopiero się zacznie w 2016, jak będziecie słyszeć huk tirów jadących z Litwy na Bałkany za ogrodzeniem  24h/dobę, 365 dni w roku. :) NIK oraz ABW już teraz siedzą na karku tej organizacji -  dotyczy to m.in. "nieetycznych zachowań szefostwa generalnej dyrekcji". Żadna ze stron nie ujawnia szczegółów. Aby do października.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojedz do Rumuni o zobacz remont dróg tam a będziesz całował nasze drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudy! Tak jest na wszystkich placach budowy, tak było na wschodnich rubieżach Lublina a dziś, piękna droga przez Jakubowice. Trochę cierpliwości przecież budują to dla kierowców a nie dla ślimaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protest jak budowano węzeł na ul. Turystycznej w Lublinie koło osiedla Borek objazd był wyasfaltowany i nie było problemów trwało to jakieś 2 lata i nigdy nie było takiego syfu a tu się zaczęły cięcia kosztów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...