Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Troje nowych posłów z Lubelskiego. Ile zarabiali, a ile zarobią teraz?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Ta pani to od budowy s17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują dla Ojczyzny - czy oni myślą, że ludzie są głupi, czy oni są tacy naiwni!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tempora, o mores.... To już każdy może zostać posłem? To się pani poseł trafiło ziarnko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior Marek zarabia 130.000 pln?!?! To jest rozboj w bialy dzien. Przeciez jest naprawde niewiele rzeczy na ktorych ona sie zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę do rady nadzorczej w spółce skarbu państwa nic nie robić, leżeć w trawie, chłodne piwko w cieniu pić jak napisał poeta ha ha ha i bach 130 tys za radę do kieszonki ja pitole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty cimny Narodzie tyraj na nich wszystkich, flaki wyprowaj i jeszcze podatkami cię obstawia z każdej strony. Nic dziwnego że na zachodzie mówią o nas,, polaczki,, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można dostać się do koryta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu głupi, żeby się dostać do Rady Nadzoreczej to trzba mieć wiedzę, egzamin jest trudny i nie dla idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kobieta jest wymieniana na 3 miejscu ( ostatnim) czyżby redaktorek podlizywał się, pewnie gdyby PO była u władzy to ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA Pani Posłem???, No to se PO (KO) strzewliła w KO-lano! Sukces wyborczy PO widzę czarno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skubia emerytów i tych po 1500 az miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skubia emerytów i tych po 1500 az miło i PYTANIE DO REDACHTORÓW- KIEDY ZLIKWIDUJA TE IDIOTYCZNE OBRAZKI I ZGADYWANKE CO JEST NA ZAMAZANYM OBRAZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzieć, czemu, przypomniało mi się słynne powiedzenie Kargula ze znanego filmu, gdy lecieli z Pawlakiem i wnuczką do USA: "- Nareszczie człowiek czuje się jak sołtys: wysko, najedzony i za nic nie odpowiada"... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełowcy zasługują by zarabiać tyle ile szaraczkom się nie śniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego głosować na Kukiz'15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL stworzył departament dla pani Gąsior-Marek, a ta pchnęła wszystko do przodu, za ponad 13 tys zł. miesięcznie. Skandal. Trzeba poprosić fundację Wolności, aby się tym zajęła. Co ta pani zrobiła za takie wynagrodzenie? Co zrobił marszałek? Teraz widać, co robił PSL.... Zaraz rozwalą do cna lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...