Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trudna jesień ludzi z Tektury

Utworzony przez serotonin, 29 listopada 2013 r. o 14:17 Powrót do artykułu
I dobrze, że ich wywalają wstyd dla miasta, żeby takie cos funkcjonowało w centrum miasta i na dodatek koło urzędów...   Taki burdel za przeproszenie to na peryferiach robić, a nie w centrum miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tektura musi zostać!!! Jeżeli nie tu to w innym miejscu. Nie można zamknąć Tektury. Nie było i nie będzie drugiego takiego miejsca w Lublinie. Całym sercem kibicuję Tekturze. Mam nadzieję, że uda się znaleźć rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś spotkałem artystę w środku nocy. szukał swojego hostelu, bo nie mógł po imprezie kultralnej "wschód kultury" trafić, a był tuż obok. podobno zaprosili go lubelscy artyści od fontanny, podobno jest performancer`em. tak przynajmniej mówił. a poza tym ciągle powtarzał pytanie: gdzie mój temat i wyglądał jak przybyszz z Jamajki. w końcu spał w CentrumKultury w gościnnych pokojach, może nawet ze swoim tematem. inwestycja w kulturę - to się opłaca ;) bardziej opłacalne to już są chyba tylko inwestycje w kadry z EFS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce tektury? - W skupie makulatury!   PS. Nie żaden "niezależny ośrodek", tylko "lewacki ośrodek". I nie "kultury", tylko "chałtury". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@anna - masz rację - nie ma i nie było takiego miejsca. Kolokwialnie mówiąc - syf, kiła i mogiła. Miałem osobistą nieprzyjemność spotkać meneli spod tego klubu "kultury" - nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ludzi z tektury" - to nie ludzie, to bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tektura musi zostać!!! Jeżeli nie tu to w innym miejscu. Nie można zamknąć Tektury. Nie było i nie będzie drugiego takiego miejsca w Lublinie. Całym sercem kibicuję Tekturze. Mam nadzieję, że uda się znaleźć rozwiązanie.
Nie znasz anatomii. To czym kibicujesz tekturze, to całkiem co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z w/w tekstu wynika "jakie siły" utzrymują tą całą tekturę, oraz komu to ma służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że bez problemu znajdą się ochotnicy kturzy pomogli by tam posprzątać. PRECZ Z KOMUNĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega pisze o kolegach, ale oni dobrze wiedzieli, że to nie jest ich własność, nawet Pietrasiewicz Wolnego nie broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...