Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Stanisławce koło Wąwolnicy jest dużo lepszy naturalny tor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc przez pryzmat tegorocznych wydarzeń motoryzacyjnych, które do tej pory odbyły się "w tym smutnym jak p...a mieście", Wrak Race to dosyć ciekawa impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literówki, brakujące słowa. Artykuł na poziomie. Istnieje u was korekta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor wrak atak to mam na wielu lubelskich ulicach jak nadbystrzycka, głęboka,sowinskiego itd. Kiedy remonty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ty kupic sobie slownika i ty isc do szkoly bo pisac nie umiesz ty i chyba czytac i iiii Tak wyglada Twoj artykul pismaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Lubelscy magistowie i profesorowie języka polskiego poprawiaja autora artykułu....Kiedy was polaczkow zmieni się ta mentalność i narzekanie na wszystko? Co? To że macie nieudane życie i brak kontaktów płciowych z żonami to nie powinniście okazywać tutaj? Takim "januchom" i niedorobionym ludziom trzeba odciąć usługi internetowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat byłem Ne tej imprezie i widziałem sporo zadowolonych i wesołych ludzi z rodzinami! Wstęp wolny,można obejrzeć 'zupełnie nowe zmagania' i zobaczyć coś ekscytującego na własne oczy,wypić piwo i spędzić miło czas z przyjaciółmi :) Ale lepiej jest siedzieć w domu i narzekać na dziury z ul.Sowińskiego,Nadbystrzycka itp...żal mi takich ludzi,zresztą to nie ludzie, miastowe nieudaczniki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie w Lublinie ??? Jak dojechać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...