Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzepak pójdzie w zapomnienie

Utworzony przez bloker, 2 października 2007 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Co z tego , że miasto zbuduje place zabaw skoro w niedługim czasie staną się one parkingami. Przykład - plac zabaw przy ul. Lipińskiego 13. Obok jest droga z zakazem ruchu, ale kierowcy mają gdzieś znaki i jeżdżą po niej a nawet na niej parkują. W zeszłym roku Straż Miejska wlepiła kilka mandatów, ale w tym roku znów jest to samo. Dzieci grające w piłkę są przeganiane przez właścicieli samochodów. Zapraszam Straż Miejską - parę bloczków mandatów będzie można zużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe place jak i te stare w niedługim czasie przerodzą sie w parkingi. Przykład - plac zabaw przy ul. Lipińskiego 13.Kierowcy parkują na placu oraz w uliczce przy której stoi znak zakazu ruchu. Mają za nic przepisy. Przeganiają dzieci grające w piłkę. Kiedyś Straż Miejska wlepiła kilka mandatów, ale to było dawno. Zapraszam Straż Miejską oraz Policję. Będzie komu wypisać ze dwa bloczki mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...