Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeźwy poranek. Dziesiątki policjantów na ulicach Lublina

Utworzony przez trzeźwy, 26 stycznia 2015 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Pożyteczne ! Ale wolałbym zrobić akcję "bezpieczne powroty drogami drugorzędnymi" po 22.00 w sobotę. Trafienie byłoby zdecydowanie celniejsze i skuteczniejsze...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli jedno ludzkie nieszczeście zostało uratowane. To moim zdaniem warta jest ta akcja. Bo jak innaczej wyeleminować, wyegzekwować, takie nieposzanowanie , odpowiedzialnych ludzi, no jak?????????????????????????????????????????/
Tak,ale nie w taki sposób !!  to już zaczyna przypominać POLOWANIE,jak na żyda podczas okupacji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra akcja! Prosimy o więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli jedno ludzkie nieszczeście zostało uratowane. To moim zdaniem warta jest ta akcja. Bo jak innaczej wyeleminować, wyegzekwować, takie nieposzanowanie , odpowiedzialnych ludzi, no jak?????????????????????????????????????????/
Idąc Twim tokiem myślenia można całkowicie wyeliminować śmiertelne wypadki zabierajac wszystkim auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alesz oni pomysłowi w tej naszej policji nowy rok nowe statystyki zgadzam się z tym oby takich akcji bylo dużo wiecej wtedy zmaleje liczba osób jerzdzacych pod wplywem i to jest rozwiązanie a nie szukac hu....a do dupy i podnosić kary pienieżne i mówią ze w polsce kary za rózne wykroczenia są niskie w porównaniu z UE proste że są niskie bo zarabiamy tak nisko ze smiech na sali ale nie dość ze polaczek tyra jak wól zarobi te 2 kola twraca do domu po cieżkiej pracy a tu jeb machaja zatrzymuja i w 5 minut wyplate szczela hu,,,,,,j heheh smiech na sali ale trzeba jakiś patent mieć zeby jeszcze z tego polaczka wydoić ile sie da bo podatki to za malo TAki Rząd mamy w tym kraju az mnie trzesie rostrzelać wszystkich i popodrzynać gardla dobra lekcja islamu by im się przydała !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram takie akcje. Mam tylko jedno zastrzeżenie: przy wjeździe do Lublina od strony Konopnicy całkowicie sparaliżowało to ruch. Kontrola za wiaduktem spowodowała, że stało się w korku już na wysokości parkingu w lesie konopnickim. To kłopotliwe w szczególności w godzinnach porannych, kiedy większość zmierza do pracy. Może dobrym rozwiązaniem byłoby zapowiadanie takich akcji. Wtedy można wyjechać kilkanaście minut wcześniej i nie spóźnić się do roboty. Pozdrawiam  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest z tym naszym społeczeństwem tak źle. Na ponad 7 tys. kontroli tylko 8 pijaków. Gorzej z policjantami bo nastenego dnia bedą mieli oddane wolne za trzeźwy poranek i nie będzie komu sprawnie i szybko  załatwiać interwencji i kolizji drogowych. Ale czy to obchodzi policyjnych przełożonych. Myślę,że nie bo najważniejsze dla nich jest sie dobrze sprzedać . A społeczenstwo niech czeka i cierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie rozumiem czy chodzi o kierowców "wczorajszych" czy pijanych? Polecam lekturę statystyk policyjnych na temat wypadków z udziałem pijanych kierowców i tych jadących na "półsucho".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałem cynk przezez że stoi dwóch na willowej w pobliżu stokrotki to ja myk w poligonową i potem w relaksową kawałek utwardzoną i myk ominąłem ich bo wyjechałem koło lidla. cb już kilka razy uratowało mi życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc Twim tokiem myślenia można całkowicie wyeliminować śmiertelne wypadki zabierajac wszystkim auta.
Czego się czepiasz , albo twoim tokiem myślenia , zlikwidować policję. To w tym wypadku musi powstać jeszcze kilka firm pogrzebowych, o to ci biega?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz wczoraj w necie bylo info o dzisiejszym poranku  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZYT GŁUPOTY LUBELSKIEJ MILICII MOŻNA BYŁO ZAOBSERWOWAĆ NA LUBELSKICH ULICACH!!! ZAKORKOWALI MIASTO I POŻYTEK Z TEGO ŻADEN !!! BANDA KRETYNÓW NIC WIĘCEJ DODAĆ SIĘ NIE DA!
Właśnie można dodać, że jest prosty sposób na oduczenie ich organizowania takich akcji. Wystarczy, że taki zatrzymany do kontroli trzeźwości kierujący zażyczy sobie sporządzenia protokołu z kontroli trzeźwości, który to protokół policja ma obowiązek sporządzić. A poza tym, to w państwie prawa do kontroli trzeźwości można kierującego zatrzymać, gdy istnieje uzasadnione podejrzenie, że może on być nietrzeźwy (w Polsce też, bo tak podobno mówi właściwe rozporządzenie). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie można dodać, że jest prosty sposób na oduczenie ich organizowania takich akcji. Wystarczy, że taki zatrzymany do kontroli trzeźwości kierujący zażyczy sobie sporządzenia protokołu z kontroli trzeźwości, który to protokół policja ma obowiązek sporządzić. A poza tym, to w państwie prawa do kontroli trzeźwości można kierującego zatrzymać, gdy istnieje uzasadnione podejrzenie, że może on być nietrzeźwy (w Polsce też, bo tak podobno mówi właściwe rozporządzenie). 
  Haha. No właśnie to "uzasadnione podejrzenie" powoduje, że poniedziałkowy poranek kontrolują WSZYSTKICH. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zdzisia browarka     mialem kumpla ktorego jedyna miloscia bylo CB   doszedl do niezlych wynikow    od pewnego czasu odwiedzam go raz w roku   wszystko co dobre kiedys sie konczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupie "chuje" nie nauczą się, że nie wsiada się za kółko po kielichu :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie można dodać, że jest prosty sposób na oduczenie ich organizowania takich akcji. Wystarczy, że taki zatrzymany do kontroli trzeźwości kierujący zażyczy sobie sporządzenia protokołu z kontroli trzeźwości, który to protokół policja ma obowiązek sporządzić. A poza tym, to w państwie prawa do kontroli trzeźwości można kierującego zatrzymać, gdy istnieje uzasadnione podejrzenie, że może on być nietrzeźwy (w Polsce też, bo tak podobno mówi właściwe rozporządzenie). 
Żebyś sobie zażyczył, jakikolwiek dokument kontroli, to musiałbyś być skontrolowany ALCOMATEM,  a nie "ŚWIECZKĄ"! A tymczasem nie jesteś kontrolowany, a jedynie PROSZONY o dmuchnięcie. Świeczka nie ma homologacji, ale jeżeli ona coś wykaże (lub odmówisz dmuchnięcia), to zostaniesz poddany właściwemu badaniu alcomatem LEGALIZOWANYM. I jeżeli cokolwiek on wykaże, to prośby możesz sobie wsadzić... wiesz gdzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie rozumiem czy chodzi o kierowców "wczorajszych" czy pijanych? Polecam lekturę statystyk policyjnych na temat wypadków z udziałem pijanych kierowców i tych jadących na "półsucho".
  Statystyki mówią, że nietrzeźwi i pod wpływem alkoholu powodują grubo poniżej 10% wypadków ze skutkiem śmiertelnym lub ciężkimi obrażeniami, ale jest to niezgodne z obowiązującą doktryną, że pijak to złodziej, a złodziej to bandyta, więc o tym się głośnio nie mówi.  Kto więc powoduje resztę czyli ponad 90% takich wypadków? - TRZEŹWI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki mówią, że nietrzeźwi i pod wpływem alkoholu powodują grubo poniżej 10% wypadków ze skutkiem śmiertelnym lub ciężkimi obrażeniami, ale jest to niezgodne z obowiązującą doktryną, że pijak to złodziej, a złodziej to bandyta, więc o tym się głośnio nie mówi.  Kto więc powoduje resztę czyli ponad 90% takich wypadków? - TRZEŹWI !!!
BABY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyś sobie zażyczył, jakikolwiek dokument kontroli, to musiałbyś być skontrolowany ALCOMATEM,  a nie "ŚWIECZKĄ"! A tymczasem nie jesteś kontrolowany, a jedynie PROSZONY o dmuchnięcie. Świeczka nie ma homologacji, ale jeżeli ona coś wykaże (lub odmówisz dmuchnięcia), to zostaniesz poddany właściwemu badaniu alcomatem LEGALIZOWANYM. I jeżeli cokolwiek on wykaże, to prośby możesz sobie wsadzić... wiesz gdzie... 
 
Żebyś sobie zażyczył, jakikolwiek dokument kontroli, to musiałbyś być skontrolowany ALCOMATEM,  a nie "ŚWIECZKĄ"! A tymczasem nie jesteś kontrolowany, a jedynie PROSZONY o dmuchnięcie. Świeczka nie ma homologacji, ale jeżeli ona coś wykaże (lub odmówisz dmuchnięcia), to zostaniesz poddany właściwemu badaniu alcomatem LEGALIZOWANYM. I jeżeli cokolwiek on wykaże, to prośby możesz sobie wsadzić... wiesz gdzie... 
  No i dobrze. Krawężnik każe dmuchnąć do "świeczki", ja odmawiam, krawężnik podaje alkomat, ja dmucham, oczywiście zero, ja żądam protokołu. W porządku, krawężniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tydzień zmasowane kontrole i może wystraszą się ci ,którzy piją do północy a rano wskakują za kierownicę i wio przed siebie bo się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...