Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy lata zawijasów. Duże inwestycje drogowe w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 r. o 08:50 Powrót do artykułu
A kiedy wiadukty na Grygowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy modernizacja DK82 oraz wyjazd w kierunku Łecznej (Turystyczna) przecież jeździec tam to makabra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie i tak wygra PRD Lubartów... no chyba, że pod postacią Mota-Engil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła w Wólce blokują cała turystyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Spokojnie i tak wygra PRD Lubartów... no chyba, że pod postacią Mota-Engil
 To są jednak dwie różne firmy. Fakt adres sąsiedzki i jakość podobna... a raczej jej brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Światła w Wólce blokują cała turystyczna
 nie tylko tam, np. Krochmalna a zobaczysz co niedługo będzie na Meczenników Majdanka(bedzie gorzej niż teraz z zaporami drogowymi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje super potrzebne ale : 1. Trzy światła na nowej ulicy Dywizjonu 303 skutecznie spowoduję korki ( po co światła na skrzyżowaniu z Inżynierską 2. Korek od Wrotkowskiej może sięgać nawet Filaretów 3. Budowanie nowych dróg i stawianie tam swiateł i przejść nie zmniejsza korkó
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w miejscu korka zbudujemy drogę jednojezdniową z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami to tam nawet buspasy nie są potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedłużenie Lubelskiego Lipca '80 dopiero w 2022 roku? 5 lat stania w korkach na Nadbystrzyckiej i w korku aby zawrócić przy Wrotkowskiej. Jestem pod wrażeniem. Czy w Ratuszu i ZDiM jest jakiś nieoficjalny konkurs na drogie i bezsensowne inwestycje mające na celu jeszcze większy paraliż miasta? Grube miliony idą w błoto tzn. w beton. Skoro urzędnicy rezygnują z budowy Trasy Zielonej obok lasu to ten widukt nic nie zmienia. I tak wszyscy będą stali w korkach jak do tej pory. Pas do skrętu w prawo z Krochmalnej w kierunku Czubów nadal będzie tylko jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym.stawiał na skanska albo strabag a jakosci ibtak nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I później będą zachęcać do przesiadania się do komunickacji, że szybciej itp. a tu mają jeździć dookoła... kpina !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany sen chorego idioty. Żeby skręcić w Krochmalną trzeba pojechać i zawrócć na Wrotkowskiej... To po co to rondo pod wiaduktami? przecież jadącym z Czubów w kierunku Diamoentowej nie trzeba ułatwić jazdy bo tam nie ma problemów - problemy są by skręcić w Krochmalną i z niej wyjechać..Lublin miasto inspiracji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robienie skrzyżowania Diamentowej i Krochmalnej, bez przedłużenia Lubelskiego Lipca 80 w kierunku stadionu to wielki bezsens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić, robić szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co rondo i wiadukt na diamentowej skoro nie będzie połączenia z krochmalną !!! Nie będzie lewoskrętów to po co takie kombinacje!? Tylko po to by za lat kilka przyłączyć jakąś wydumaną drogę ? Większej bzdury dawno nie słyszałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W REJONIE DIAMENTOWEJ, KROCHMALNEJ I WROTKOWSKIEJ są dziś już takie korki że nie wiem jak miasto wyobraża sobie zawracanie przy wrotkowskiej by skręcić potem w krochmalną lub ta sama sytuacja przy skręcie z krochmalnej w stronę nałkowskich. Ktoś z ratusza był kiedyś w tej części miasta? Bo wydaje mi się że nie, skoro taką bzdurę wydumali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowanie DIAMENTOWA/KROCHMALNA - widać że obecna władza nie liczy na głosy z tej części miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diamentowa/Krochmalna - czy to w łysej głowie taka parodia "usprawnienia ruchu" powstała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrotkowska/Diamentowa WOW. Nagroda Darwina gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie Lubelskiego Lipca 80 wzdłuż torów koło lasu do Kraśnickiej powstanie, skoro będą budować rondo pod przyszłymi wiaduktami, czekają tylko na rozbudowę bloków. I dobrze powinna tam Trasa Zielona powstać w wąwozie zmniejszy korki na Jana Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...