Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turka: Zderzenie nissana i forda. Ruch wahadłowy

Utworzony przez Jan Rozważny, 16 sierpnia 2011 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Który wyprzedzał na tzw. trzeciego i się nie zmieścił ? Zacznijcie tych wykolejeńców solidnie karać bo niewinni ludzie tracą przez nich życie. Prawo niech nie tylko z jakiś względów GROZI ale bywa bezwzględne i surowe. Sam nie tak dawno uciekałem do rowu ratując się przed czołówką ,gdyby tam było drzewo a nie równy ugór to pewnie komunikat brzmiałby "Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w drzewo". Po jasną cholerę policji zakupiono te naszpikowane elektroniką radiowozy i podobne im ścigacze. W ten weekend przejechałem trochę kilometrów i nie widziałem ani jednego patrolu natomiast co kilka kilometrów spotykałem tych poje****** "kamikadze" w BM-kach. Na terenie zabudowanym poruszałem się nieco więcej niż zezwalają przepisy a ci wyprzedzali mnie jakbym szedł pieszą i to o lasce. Zupełne ignorowanie przepisów ....zaznaczmy bezkarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę przyznać ze w tym miejscu kierowcy jeżdżą jak wariaci, wyprzedzają po linii ciągłe , na trzeciego, wyjeżdżają pod prąd z osiedla Tu jest przejście,(cud jeśli pieszemu uda się przejść) więc pewnie jeden się zatrzymał a następny w niego wjechał, bo deb***owi nie przyszło do głowy wyhamować przed przejściem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już drugi wypadek w tym miejscu dzisiaj. Około godziny jedenastej doszło do kolizji busa ze Skodą i również stało się w półgodzinnym korku bo ruch odbywał się wahadłowo. Apel do władz, żeby poszerzyły tą drogę bo ruch jest na niej bardzo duży, a miejsc gdzie można bezpiecznie wyprzedzać praktycznie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AaAa napisał:
To już drugi wypadek w tym miejscu dzisiaj. Około godziny jedenastej doszło do kolizji busa ze Skodą i również stało się w półgodzinnym korku bo ruch odbywał się wahadłowo. Apel do władz, żeby poszerzyły tą drogę bo ruch jest na niej bardzo duży, a miejsc gdzie można bezpiecznie wyprzedzać praktycznie nie ma.
popieram..ale kiedy ktoś to rozważy.. ehh niedoczekanie nasze, a ludzie giną na tej trasie!;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ruch wahadłowy? Ludzie jadący z Lublina jechali przez osiedle borek, wjeżdzając wjazdem przed tym przejściem dla pieszych a ludzie jadący do Lublina to jechali normalnie. To gdzie tu ruch wahadłowy? Poza tym samochody nie były tak uszkodzone i chyba nikt nie zgiął to po jaki ciort stały na jezdni i blokowały ruch samochodom, mogli je zepchać na zatoczkę autobusową i niebyło by problemu z powrotem z roboty z Lbn, bo korek od samego Lbn się tworzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qutwa w tym Lublinie nic oprócz wypadków się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny ten kraj i ludzie w nim mieszkający,jestem mieszkańcem tego osiedla i w roku 2009 na tym przejściu zginął człowiek nie zdąrzył uciec - na spotkaniu z wójtem był poruszany problem lepszego oznakowania tego przejścia, i ówczesny Pan Wójt powiedział,że w związku z majacą nastąpić przebudową drogi,a to ma nastąpić po wubudowaniu obwodnicy Lublina i węzła WŁODAWA (między Turką a Długim) wówczas zostanie przeniesiony przystanek bliżej skrzyżowania,które ma zastąpić rondo i że w tym przypadku Krajowy Zarząd Dróg i Autostrad w Warsawie nie wyraża zgody na żadne midyfikacje obecnego stanu.I znowu Warszawka rządzi!!!Kiedy to nastapi tego nie wie nikt.To jakby jeden aspekt sprawy.Po stronie przeciwnej Osiedla został wybudowany market "Biedronka", wieć myślałem,że ktoś, kto wydawał zezwolenie na działalność handlowa ma jakieś pojęcie,że ruch pieszy zostanie zwiększony i zapewni bezpieczne korzystanie z tego jedynego oznakowanego przejścia!!!! Ale tylko tak myślałem.Czy naprawde musi dojść do tragedi aby odpowiednie władze zainteresowały sie tym tematem.A może nowy Pan wójt stanie na wysokości zadania?Czekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...