Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turka: Zderzenie samochodów. Ruch wahadłowy

Utworzony przez Ja, 13 stycznia 2012 r. o 07:50 Powrót do artykułu
"Na drodze K-82 w miejscowości Turka doszło do zderzenia dwóch pojazdów." Trzech pojazdów, tak aż trzech - busik i dwie osobówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
"Na drodze K-82 w miejscowości Turka doszło do zderzenia dwóch pojazdów." Trzech pojazdów, tak aż trzech - busik i dwie osobówki.
do osiedla TURKA dojadz jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 6 to już na miejscu zderzenia były służby porządkowe i karetka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjazd na główną od strony leonowa jest tragiczny!!Kto tam postawił tą reklamę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za nierzetelna informacja - udział w tym wypadku miały trzy auta. Widziałam rozbitki jadąc do pracy... Na tej trasie niektórzy za bardzo KOZACZĄ i niezważają na innych użytkowników drogi, czasami aż strach wyjeżdżać na trasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek był przed godz 6 rano tak mi sie wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ryle z bogdanki jak wariaty jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...