Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turystyczne Lubelskie. Plebiscyt na najlepszy produkt turystyczny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 13:25 Powrót do artykułu
Wiele powiatów w Województwie, ma fajne zasoby kulturalne,przyrodnicze,turystyczne, ale nie maja wystarczających funduszy wyasygnowanych dla kadr, które zajęłyby się ich odpowiednią promocją. Przykładem, może być Łęczna, i jej Pojezierze Kameralne. Rebranding pojezierza był zaplanowany świetnie, jednak kontynuacja projektu oraz poprawki błędów już słabiej zaadresowane. Na mój gust, to Lublin powinien przejąć główny ciężar lub połowę ciężaru promocji na siebie. Tak, żeby niedoświadczone powiaty i miejscowości, jak choćby Parczew, czy Krasnobród, miały instytucjonalne i schematyczne oparcie w sprytnych instytucjach wiedzy, które działają w Lublinie. Powiedzmy: małe Gminy, aby mogły outsourcować ciężar promocji do Lublina. Wtedy otrzymają na pewno lepszej jakości reklamy, a skorzystają z loadbalancingu/dispatchmentu turystów przylatujących do Lublina. Gminy! Jeśli nie macie kompletnych strategii, nie bójcie się kontaktować z instytucjami działającymi w Lublinie. Wiele wspaniałych rzeczy można zrobić po kosztach...tak na kozi rozumek....Zobaczcie jaki postęp dokonał się w Stolicy Języka Polskiego...Szczebrzeszynie. Gminy, do współpracy. Zakasać rękawy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja szczerze polecam góry Świętokrzyskie. byłam w ubiegłym roku na feriach z dzieckiem w kompleksie Świętokrzyska polana i było fantastycznie. spokojna okolica, bardzo przyjemne domki noclegowe, posiłki smaczne i dużo atrakcji, w tym oceanarium czy park miniatur. w tym roku postanowiłam zrezygnować z przedświątecznej gorączki i wybieram się z rodziną na okres bożego narodzenia. gdyby ktoś chciał spędzić czas równie miło jak ja, podsyłam linka ***swietokrzyskapolana.pl/pakiety-pobytowe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...