Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego nie drążycie tematu dalej? To pojechał służbowym, czy nie? Czy te zdjęcia to montaż, czy nie? Kto w końcu kłamie, a kto jest kretynem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wewnętrzna sprawa firmy a utrzymanie TVP podatników ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się Der Spigel boi Kowalskiego Mariana. ??? MANIEK JESTEŚ WIELKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a skąd oburzenie mediów? Osoba Kowalskiego, postaci z kompletnych nizin społecznych, bez jakiegokolwiek wyksztalcenia i fizjonomią człekokształtnego poczuła się dowartościowana! Na tym polega siła obecnie rządzącej ekipy! Pokazują hałastrze, jak można stać się gwiazdą TVP! Normalna kolej rzeczy w każdym systemie politycznym, gdzie ekipa u steru władzy zdana jest na elektorat pokroju takich właśnie Kowalskich .... Przyjdą inni i będą epatować opinię społeczną intelektualistami wymieniając mięśniaków na chuderlaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za to mam płacić z prądem ? TVP do likwidacji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a skąd oburzenie mediów? Osoba Kowalskiego, postaci z kompletnych nizin społecznych, bez jakiegokolwiek wyksztalcenia i fizjonomią człekokształtnego poczuła się dowartościowana! Na tym polega siła obecnie rządzącej ekipy! Pokazują hałastrze, jak można stać się gwiazdą TVP! Normalna kolej rzeczy w każdym systemie politycznym, gdzie ekipa u steru władzy zdana jest na elektorat pokroju takich właśnie Kowalskich .... Przyjdą inni i będą epatować opinię społeczną intelektualistami wymieniając mięśniaków na chuderlaków!
I  TO  CO PRZECZYTALIŚCIE POWYŻEJ TO W CZYSTEJ POSTACI DYSKRYMINACJA, PONIŻANIE,HOMOFOBIA, KTÓRA PROWADZI DO HOLOKAUSTU .CZYSTY KOD !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że Kowalski jest zapraszany do TV. Władza powinna wiedzeć, co o jej poczynaniach sądzi przeciętny, statystyczny Kowalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tomasza Maciuszczaka. Mam bardzo dobry temat dotyczący Urzędu Miasta Lublin i Damel Taxi Lublin.... proszę zapytać prezesa korporacji za co co miesiąc wystawia faktury " usługi transportowe" na rzecz Urzędu Miasta. Co kryje się pod ta nazwą. Podpowiem, że w związku z tym że zabronione jest używanie samochodów służbowych na cele prywatne przez urzędników PO. Ci wymyślili sobie, że będą jeździć na koszt podatnika czy to na zakupy do Warszawy czy na lotnisko do Modlina ... taksówkami... A to że tvp zawiozła p. Kowalskiego do Wa-wy na wywiad to ich sprawa (ja osobiście bym nie przyjechał bo by mi się nie chciało). TVN płaci za przyjście do studia na pogadankę 10 minutową minimum 500zł - nie jest to żadna tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wewnętrzna sprawa firmy"??? Tak to sobie może pi...lić jak będzie rządził swoją firmą a nie firmą państwową,której właścicielami jesteśmy my wszyscy. Ale burak pozostanie burakiem. Zresztą chcieliście dobrej zmiany to macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tomasza Maciuszczaka. Mam bardzo dobry temat dotyczący Urzędu Miasta Lublin i Damel Taxi Lublin.... proszę zapytać prezesa korporacji za co co miesiąc wystawia faktury " usługi transportowe" na rzecz Urzędu Miasta. Co kryje się pod ta nazwą. Podpowiem, że w związku z tym że zabronione jest używanie samochodów służbowych na cele prywatne przez urzędników PO. Ci wymyślili sobie, że będą jeździć na koszt podatnika czy to na zakupy do Warszawy czy na lotnisko do Modlina ... taksówkami... A to że tvp zawiozła p. Kowalskiego do Wa-wy na wywiad to ich sprawa (ja osobiście bym nie przyjechał bo by mi się nie chciało). TVN płaci za przyjście do studia na pogadankę 10 minutową minimum 500zł - nie jest to żadna tajemnica.
  Buhehehe, pokaż dowód że TVN płaci, podejrzewam, że z miłą chęcią skorzystają z art. 212 - link życzliwie im podesłałem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski to dobry Polak, nie żałuję środków publicznych na jego promocję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli go zawieźć bo na łączach mogłaby być awaria. I kto wtedy by wystąpił w TV. Goście byli już zapowiedziani w południe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP - Teraz Vozimy Parteigenosse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za to mam płacić z prądem ? TVP do likwidacji !!
Powinni to doliczać do rachunku za...śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guru kiboli i innych "inteligentów" po podstawówkach którego promuje się na celebrytę. Na takie rzeczy będziemy płacic nowy podatek audiowizualny. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztandar ludu zawsze czujny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za to mam płacić z prądem ? TVP do likwidacji !!
Nie chcesz z prądem, to idź -> pod prąd -> [media]https://www.youtube.com/watch?v=qjriaePuA1c[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz z prądem, to idź -> pod prąd -> [media]######://www.youtube.com/watch?v=qjriaePuA1c[/media]
    Wszystko ładnie, tylko dlaczego oni (idzpodprad) są tak mocno pro-żydowscy i prohamerykańscy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, tylko dlaczego oni (idzpodprad) są tak mocno pro-żydowscy i prohamerykańscy ?!
A dlaczego wy jesteście tacy ksenofobiczni? Boicie się czegoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, tylko dlaczego oni (idzpodprad) są tak mocno pro-żydowscy i prohamerykańscy ?!
Lepszy przyjaciel z Ameryki niż przyjaciele ze Wschodu od wujaszka Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...