Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tydzień św. Krzysztofa. W niedzielę poświęcili pojazdy przed archikatedrą [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Pokropek tyle wart ile myślenia za kierownicą ma kierowca. Przedstawienie medialne jest, kasa uzbierana. Wiara w patyki dwa nie ochroni was jak rozumu brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och, jak miło mądrego sodomitę poczytać. Pisz więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czary mary hokus pokus. Już nie będzie rdzewial. To ile się należy? A ile by pan zapłacił u lakiernika? No dwa elementy, jakieś sześćset. Sześćset to za jeden, szfagier jest lakiernikiem to wiem, a to zdrowaski przed obiadem odprawione. To ile? No po sześćset za każdy, razem tysiąc dwieście. Nic taniej? Panie odczarowalem rdzę a i błysk lakieru do jutra się poprawi, no panie płać pan bo następni czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polaka (celowo z małej litery). W pracy codziennie widzę ofiary kierowców co mają medalik albo krzyżyk przypięty w samochodzie. To nie wiara przenosi ich do grabarza ale brak myślenia i rozwagi na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież kościół jest tak bogaty że nie musi zebrać o datki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU Z TYCH ŚWIĘTO-JEBLIWYCH JUTRO PO PIJAKU SIĄDZIE ZA KIEROWNICĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czary-mary hokus-pokus! Wyznawcom takich religijnych rytuałów polecam zapoznać się ze statystykami wypadków drogowych, uzyskać informacje dotyczące mniejszej wadliwości pojazdów oraz nieśmiertelności kierowców z autami "święconymi" i ich przewagą w kwestii bezpieczeństwa nad kierowcami aut "nieświęconych". Jeżeli znajdą jakiekolwiek uzasadnienie wartości takich zwyczajów, niech się do mnie zgłoszą z informacją. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara czyni czuba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czary-mary hokus-pokus! Wyznawcom takich religijnych rytuałów polecam zapoznać się ze statystykami wypadków drogowych, uzyskać informacje dotyczące mniejszej wadliwości pojazdów oraz nieśmiertelności kierowców z autami "święconymi" i ich przewagą w kwestii bezpieczeństwa nad kierowcami aut "nieświęconych". Jeżeli znajdą jakiekolwiek uzasadnienie wartości takich zwyczajów, niech się do mnie zgłoszą z informacją. Pozdrawiam.
 Zapewne w wypadkach uczestniczy więcej pojazdów "upezpieczonych jakimiś zaklęciami" niż tych nieświęconych. Dzieje się tak zapewne, że kierujący tymi poświęconymi wierzą, że buk zastąpi im rozum i sami nie muszą zachowywać ostrożności - pojazd nabywa funkcjonalności autonomicznych- a w razie wypadku mogą stwierdzić że "buk tak chciał" - jest na kogo zwalić winę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jest tydzien sw. Krzysztofa? Jeden dzien nie wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz kropidłem trzepie a za nim z tyłu z koszyczkiem na pieniążki zasuwa osoba do tego wybrana. Powiedzcie czy to tylko w mojej parafii tak bezczelny jest proboszcz, czy to wszędzie? w ubiegłym roku powiedziałem, że przykro ale nie mam oprócz karty płatniczej gotówki to powiedział abym nie zapomniał przy okazji coś za to święcenie wysupłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiony pokropek nie zastąpi rozumu na drodze. To nie średniowiecze i czasy wozów drabiniastych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zamian za pokropek autka zostawił katabasowi na tydzien te rozneglizowaną laskę na zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no mag jak się patrzy, szykowny w zielonym to chyba nie z magów bojowych ale jakiś od zaklęć florystycznych :) ale jak powóz zaczaruje to można na legalu po flaszeczce od szwagra do domu wracać, więc chyba warto zainwestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz jest tydzien sw. Krzysztofa? Jeden dzien nie wystarczy?
Skoro owieczki można strzyc pod tym samym hasłem przez tydzień, zamiast przez jeden dzień tylko, to co się magom dziwić? XXI wiek, Europa, a wydawałoby się, że na, nomen omen, Czarnym Lądzie więcej rozumu ludzie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...... aż trudno uwierzyć! Ile kretyńskich pomysłów jeszcze zaprezentują w dużym polskim mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w takim razie gdzie jest pojazd Jezusowy? Szkielet osła na którym jeździł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...