Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie przecież wiadomo, że to jakiś "miły sąsiad" któremu Pan zajął miejsce do parkowania - bo on tam przecież parkuje od 300 lat ... proponuję rozejrzeć się wokoło i winowajca się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa bez stresowe wychowanie. za moich czasów ojciec z paskiem wzbudzał respekt. chęć zaimponowania kolegom jaki to ja nie jestem kozak bo zniszczyłem komuś auto przemyślało się dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W góry współczuję, a tak na marginesie to dlaczego wandale niszczą tylko jeden konkretny samochód ? Należy się zastanowić czy w tym przypadku czy to akurat był akt wandalizmu ?!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie. Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało tego włamania zdarzały się nagminnie jak mieszkali Ci bandyci którzy teraz siedzą w angli. Chyba już ich pogonili z 17 województwa bo bewnie też tam kradli. Kiedyś mieszkańcy chcieli założyć monitoring na widok parkingu jednak mieszkańcy jakoś nie zebrali siły na to. Trzeba płacić auto kasko lub stawiać na parking płatny niestrzeżony "ala strzeżony" he!. Pozdrawiam MIeszkaniec Tymiankowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...