Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uber w Lublinie. Bolt będzie miał silnego konkurenta

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 6 sierpnia 2020 r. o 18:56 Powrót do artykułu
W spauperyzowanym dewelo-grodzie nie ma to racji bytu. Albo kierowcy-jelonki będą dopłacać do geszeftu z własnej kieszeni (np. amortyzacja auta nie uwzględniona w rachunku ekonomicznym), albo będą drożsi od złotów na krusie/emeryturze milicyjnej i będą mogli żerować tylko na studenciakach-krezusach z kalifatów czy z Chin, którzy nie potrafią zamówić normalnej taksówki. Ale takich studenciaków w tym sezonie będzie znacznie mniej niż dotąd - może nawet o połowę mniej, i raczej wątpliwe, żeby w kolejnych latach było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w jaki sposób Uber nie wchodził do Lublina, zdołało wybudować we mnie neismak do tej korporacji. Uber nie spełnia standardów jakości względem pracowników, poza tym nie jest to firma o wysokiej etyce biznesu. Wystarczy przeczytać artykuł z Gazety Wyborczej Extra:
Pracowałem na czarno w Uber Eats   Rozwoziłem jedzenie w śniegu i smogu. Proponowali mi zatrudnienie “na umowę najmu roweru”. Widziałem podwykonawców, na których Uber przerzuca odpowiedzialność za kurierów. Widziałem prywatne uczelnie żerujące na imigrantach z Azji.
Poza tym, z tego co pamiętam trzy lata temu Uber stwierdził, że nei wejdzie do Lublina, bo jest tu za tanio. Czyżby nagle Uber przestał być drogi? No chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...