Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczcili pamięć Edwarda Wojtasa (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Wydarzenie na skalę światową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista zaprzańców PO-ZSL jest znana - Głosowali w 2012 w Sejmie PRZECIWKO sprowadzeniu wraku TU - 154 do Polski: większość posłów PSL, wszyscy od tuska i palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki imienne posłów PSL głosujących w 2012 PRZECIWKO NAKAZOWI ZWROTu WRAKU Tu-154 z Fed Rosyjskiej: 1. Borawski Edmund - Przeciw , 2. Bury Jan - Przeciw , 3. Grzeszczak Eugeniusz Tomasz Przeciw , 4. Łopata Jan Przeciw , 5. Łuczak Mieczysław Marcin Przeciw , 6. Ozga Krystyna Przeciw , 7. Pawlak Mirosław Przeciw , 8. Smolarz Henryk Przeciw , 9. Sztorc Andrzej Przeciw , 10. Tokarska Genowefa Przeciw , 11. Żelichowski Stanisław Przeciw , A kogo widzimy na zdjęciach??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej Pisory nawet teraz w komentarzach musicie tak się zachowywać?????? Dajcie spokój proszę chociaż dziś! apleuje do waszego rozsądku i honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jej Pisory nawet teraz w komentarzach musicie tak się zachowywać?????? Dajcie spokój proszę chociaż dziś! apleuje do waszego rozsądku i honoru!
[justify] My apelujemy do Was siedem lat o wyjaśnienie katastrofy i do czego doszliśmy za waszych rządów PSL-PO. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się rodzinie dziwie, że zgadza się na takie marne show nad pomnikiem bliskiej osoby. Bardzo nie smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem PiSiorem a komentarz wstawiłem i mam do tego prawo i nie życzę sobie posądzania mnie o jakieś trolowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto oprócz rodziny i dlaczego starał się pamiętać o Edwardzie Wojtasie ? Przecież Kosiniak-Kamysz i jego klika ma na ten temat identyczne poglądy jak Anodina.Czyż to nie ci tamto miejsce "przekopali na głębokość 1 metra"by na dnie zakopać tą tragiczną historię ?. Kto jak nie Putin,Tusk i koalicjant Kamysz tą prawdę tam "udeptywali" aby ta nie ujrzała światła dziennego?. Panie Wojewodo Czarnek ,daj Pan spokój - ta hołota i tak tego nie zrozumie ...lepiej było pojechać i złożyć kondolencje szczerze bolejącej matce pilota który pochodził z naszego Województwa. Tym zabarwionym na różowo jest bez różnicy kto leży w grobie na który noszą kwiaty ...czy Popiełuszce czy Kiszczakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądam właśnie relacje z pokomisji Smoleńskiej twierdzą, że samolot rozpadł się w wyniku detonacji bomby termobarycznej... o Matko boska za klika lat będziecie się wstydzić do przynależności tej sekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ty Bożę ile siły mają corki i żona Wojtasa że co roku uczestniczą w różnym show.To dożynki to tablice kamienie ku czci i jeszcze Pani Alina zabiera głos.Ja przeżyłem podobną traumę i po kilkunastu latach nie mogę wyjść do ludzi bo się zle czuję.Dziwię się też politykom że w ciszy samotności nie pójdą na grób pomodlić się tylko pijar pijar pijar .Pani sekretarz województwa w tym najlepsza .Jakie to małe jakie płytkie i to ciąganie rodziny na te różne uroczystośći.Ale rodzina chyba to też lubi bo wyrażą na to zgodę.Modlitwa ta w zaciszu spokoju i refleksja to to czego potrzebują ci co odeszli .Ciszy zadumy refleksji a nie kamer mikrofonów przemówień portali zdjęć .Odpoczywaj w spokoju Edwardzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo! wreszcie ktoś prawdę napisał o tym corocznym show towarzyszy z PSLu. Żenada. Żrą sie w tym PSLu między sobą a przed kamerami i foto jedną, wielką, kochającą rodzinę udają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jeszcze nad grobem kolegi. Małe, małe i jeszcze raz małe ludki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ha ha ha a któż taką piękną prawdę pisze. Piękne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostytutki PSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy politycy tak samo czynią .W naszym woj. zginął Edward przypominam Gosiewską z PIS i jeszcze parę pań co na tragedii męża kariery polityczne robili i robią .A politycy jak hieny to wykorzystują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia wielka człowiek jak inni .Dobry urzędnik uczynny wrażliwy myślę że i uczciwy.Nie musiało go to dotknąć .Nie musiał leciec tak jak i inni .Poseł nie jest urzędnikiem nie wykonuje poleceń przełożonego .Popatrzcie moi drodzy gdzie latają Posłowie .Egzotyczne kraje zawiedzanie świata.Robią to i PISowcy posłowie i z PO i wszystkich innych partii. Pamiętacie Pruszkowskiegp ile wylatał czy NOWAK z Elizówki cały świat .Sosnowski Drabczuk i.Chciał poleciał i zostawił rodzinę w żąłobie.Nie róbmy z tego męczeństwa.Wypadek przy pracy.Gdyby nie on się zgłosił inny chętny by zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza niezwycięzona armia głównie czas traci na cmentarzach ,marszach a kontrmarszach kościelnych typu pielgrzymki ,czy pilnując zniczy ,wieńców , kupy kamieni .a kiedy oni coś robią na poligonie? chyba nawet nie wiedzą jaki kolor ma trawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cmentarze marsze to element musztry dla żołnierza.Nic im się nie stanie.Gorzej jak każą żołnierzom oglądać telewizję narodową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i stoją ,jak dziady kościelne ,zamiast isć na laski i wódke,normalnie zmarnowana młodość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki imienne posłów PSL głosujących w 2012 PRZECIWKO uchwale NAKAZUJĄCEJ Federacji Rosyjskiej ZWROT WRAKU Tu-154 z Fed Rosyjskiej: 1. Borawski Edmund - Przeciw , 2. Bury Jan - Przeciw , 3. Grzeszczak Eugeniusz Tomasz Przeciw , 4. Łopata Jan Przeciw , 5. Łuczak Mieczysław Marcin Przeciw , 6. Ozga Krystyna Przeciw , 7. Pawlak Mirosław Przeciw , 8. Smolarz Henryk Przeciw , 9. Sztorc Andrzej Przeciw , 10. Tokarska Genowefa Przeciw , 11. Żelichowski Stanisław Przeciw , A kogo widzimy na zdjęciach??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...