Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoły katolickie otrzymują dotacje finansowe od państwa a "produkują" kaleków umysłowych.Dziwię się,że rodzice posyłają swoje pociechy do takich szkół.No bo co może nauczyć szkoła katolicka,a katolicyzm to nauka zacofana.Jest jeszcze na etapie pon. 2 tys lat wstecz. To samo jest z KULem,wydziałami katolickimi uniwersytetów.O ile mi wiadomo,to WUMLe posiadały wyższy poziom nauki niż dzisiejsze katolickie pseudoszkółki i pseudouczelnie. A prywatne szkoły katolickie są tylko po to,aby niezbyt rozgarniętej młodzieży umożliwić zdanie matury i później dostania się na "studia" (oczywiście na KUL).I takim oto sposobem szkoły katolickie produkują "naukowców" No ale niech tam.Jeden lubi pomarańcze a inny gdy mu nogi śmierdzą. Czas na weryfikację systemu nauczania.Szkoły gminne (powszechne) likwiduje się tylko po to,aby umożliwić przejęcie edukacji przez kler i utworzenie dotowanej przez państwo szkółki katolickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję! Zarówno uczniom, którzy wpadli na ten pomysł oraz podjęli się jego wykonania, jak i nauczycielom. Jak widać wasz trud wychowania oraz nauki wedle pewnych zasad nie idzie na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Katecheta chyba masz jakiś problem. Mnie np do tej szkoły nikt nie wysyłał, to była moja świadoma i własna decyzja. Orłem przez całe LO nie byłem, ale dostałem się na wszystkie uczelnie na jakieś składałem dokumenty (nie jakieś tam humanistyczne, tylko AGH i Politechniki). Postanowiłem zostać w Lublinie na Politechnice. Teraz jestem już inżynierem, kończę studia magisterskie, pracuje w biurze projektowym i wiem, że gdybym poszedł do innej szkoły nie koniecznie studia przeszły by mi tak gładko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo BISKUPIACY tak trzymać! To wielka szkoła nauki, wychowania i życia. A tym żurnalistom o co chodzi,że nie chce ich ktoś czytać? Niech toną w swoim bagnie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję uczniom Biskupiaka podjętych inicjatyw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek za odwagę cywilną dla uczniów, którzy wiedzą, jaką wściekłość salonu wywołają swoim listem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Indoktrynacja w Biskupiaku przebiega pr4awidłowo. Wychowankowie niedługo zorganizuję św. Inkwizycję by skuteczniej wpajać ciemnemu ludowi co jest dobre a co złe. Ksiądz dyrektor zasłużył na awans ! Gdyby było można utworzyć stanowisku biskupa szkolnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja cie moge wy... tyłek. To jest nowoczesny model wychowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Biskupiaków. Bojkot i sprzeciw jest to jedyna sensowna droga na walkę z postępującą tabloidyzacją mediów. Tygodniki takie jak Newsweek, Przekrój, Wprost coraz bardziej przypominają gazety typu "Nie", "Fakty i mity". Całe szczęście, ludzie, dla których autorytetami są Palikot i Wojewódzki są mniejszością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katecheta napisał:
Szkoły katolickie otrzymują dotacje finansowe od państwa a "produkują" kaleków umysłowych.Dziwię się,że rodzice posyłają swoje pociechy do takich szkół.No bo co może nauczyć szkoła katolicka,a katolicyzm to nauka zacofana.Jest jeszcze na etapie pon. 2 tys lat wstecz. To samo jest z KULem,wydziałami katolickimi uniwersytetów.O ile mi wiadomo,to WUMLe posiadały wyższy poziom nauki niż dzisiejsze katolickie pseudoszkółki i pseudouczelnie. A prywatne szkoły katolickie są tylko po to,aby niezbyt rozgarniętej młodzieży umożliwić zdanie matury i później dostania się na "studia" (oczywiście na KUL).I takim oto sposobem szkoły katolickie produkują "naukowców" No ale niech tam.Jeden lubi pomarańcze a inny gdy mu nogi śmierdzą. Czas na weryfikację systemu nauczania.Szkoły gminne (powszechne) likwiduje się tylko po to,aby umożliwić przejęcie edukacji przez kler i utworzenie dotowanej przez państwo szkółki katolickiej
------------------------------------------------------------------------------ Lubię " Biskupiaka" i lubię pomarańcze ale zastanawiam się jak nazwać Twoje schorzenie; gościa o śmierdzących nogach i nielubiącego katolickiej szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście......list wystosowali uczniowie,kto w to uwierzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Oczywiście......list wystosowali uczniowie,kto w to uwierzy!!!!
Na pewno nie ludzie wąskich horyzontów, tacy jak Ty. Wam trudno uwierzyć, że dla wielu młodych ludzi Palikot, Wojewódzki i ska to obleśne zgredy, których znakiem rozpoznawczym jest chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Oczywiście......list wystosowali uczniowie,kto w to uwierzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, "alusiu", tak trudno się pogodzić z rzeczywistością...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30-latek napisał:
Szacunek dla Biskupiaków. Bojkot i sprzeciw jest to jedyna sensowna droga na walkę z postępującą tabloidyzacją mediów. Tygodniki takie jak Newsweek, Przekrój, Wprost coraz bardziej przypominają gazety typu "Nie", "Fakty i mity". Całe szczęście, ludzie, dla których autorytetami są Palikot i Wojewódzki są mniejszością.
Ty lepiej nie wspominaj "Faktów i Mitów" bo jakaś owieczka przeczyta i potem zacznie szukać na KUlu "Targu Nicejskiego". I będzie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik napisał:
co, "alusiu", tak trudno się pogodzić z rzeczywistością...?
500 uczniów szkoły z własnej inicjatywy napisało list? I wszyscy się tak pchali aby się pod nim podpisać... komu tą bajeczkę próbujecie wcisnąć? Prawdopodobnie było tak jak za wujka Józefa S. Jeden napisał a reszta przyklasnęła, bo jak nie... to poznał na własnej skórze siłę tzw. władzy ludowej. Tu jest podobnie, tylko barwy inne. Trzeba być realistą - bez poparcia władz szkoły taka akcja nie miała najmniejszych szans powodzenia. Po poparciu władz szkoły taka akcja nie miała najmniejszych szans na niepowodzenie. Ot, całą różnica. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z "Newsweeka” spoglądał Janusz Palikot upozowany na ukrzyżowanego Chrystusa. Natomiast okładkę "Przekroju” zdobił rysunek dwóch Rosetta Stone Software mężczyzn stylizowanych na Maryję i Józefa, a zamiast małego Jezusa był kot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katecheta napisał:
Szkoły katolickie otrzymują dotacje finansowe od państwa a "produkują" kaleków umysłowych.Dziwię się,że rodzice posyłają swoje pociechy do takich szkół.No bo co może nauczyć szkoła katolicka,a katolicyzm to nauka zacofana.Jest jeszcze na etapie pon. 2 tys lat wstecz. To samo jest z KULem,wydziałami katolickimi uniwersytetów.O ile mi wiadomo,to WUMLe posiadały wyższy poziom nauki niż dzisiejsze katolickie pseudoszkółki i pseudouczelnie. A prywatne szkoły katolickie są tylko po to,aby niezbyt rozgarniętej młodzieży umożliwić zdanie matury i później dostania się na "studia" (oczywiście na KUL).I takim oto sposobem szkoły katolickie produkują "naukowców" No ale niech tam.Jeden lubi pomarańcze a inny gdy mu nogi śmierdzą. Czas na weryfikację systemu nauczania.Szkoły gminne (powszechne) likwiduje się tylko po to,aby umożliwić przejęcie edukacji przez kler i utworzenie dotowanej przez państwo szkółki katolickiej
Nie chcę być złośliwa, ale autor/ka tego postu się domaga. Może gdyby uczęszczał/a do szkoły katolickiej to nie pojawiłoby się zdanie z błędem, iż te placówki "produkują k a l e k ó w umysłowych"... A wracając do pytania o poziom szkół katolickich, to jest go teraz łatwo zweryfikować, ponieważ wszyscy piszą te same testy zarówno gimnazjalne, jak i maturalne, a to na podstawie wyników tych ostatnich odbywa się rekrutacja na wyższe uczelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katecheta napisał:
Szkoły katolickie otrzymują dotacje finansowe od państwa a "produkują" kaleków umysłowych.Dziwię się,że rodzice posyłają swoje pociechy do takich szkół.No bo co może nauczyć szkoła katolicka,a katolicyzm to nauka zacofana.Jest jeszcze na etapie pon. 2 tys lat wstecz. To samo jest z KULem,wydziałami katolickimi uniwersytetów.O ile mi wiadomo,to WUMLe posiadały wyższy poziom nauki niż dzisiejsze katolickie pseudoszkółki i pseudouczelnie. A prywatne szkoły katolickie są tylko po to,aby niezbyt rozgarniętej młodzieży umożliwić zdanie matury i później dostania się na "studia" (oczywiście na KUL).I takim oto sposobem szkoły katolickie produkują "naukowców" No ale niech tam.Jeden lubi pomarańcze a inny gdy mu nogi śmierdzą. Czas na weryfikację systemu nauczania.Szkoły gminne (powszechne) likwiduje się tylko po to,aby umożliwić przejęcie edukacji przez kler i utworzenie dotowanej przez państwo szkółki katolickiej
Co za bzdury, co za śmieszne bzdury Studiuje sobie na polibudzie, do katolickiej szkoły nigdy nie chodziłem ale znam wielu ludzi z Biskupiaka, i nigdy kretyna nie spotkałem. Bardzo w porządku osoby, mający swoje poglądy, sporą wiedzę i ogarnięci życiowo, i dalej im do "kalek umysłowych" niż rzeszy kujonów z najlepszych LO. Poza tym weryfikacja jest od kilku lat co całkowicie obala te śmieszne argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katecheta napisał:
Szkoły katolickie otrzymują dotacje finansowe od państwa a "produkują" kaleków umysłowych.Dziwię się,że rodzice posyłają swoje pociechy do takich szkół.No bo co może nauczyć szkoła katolicka,a katolicyzm to nauka zacofana.Jest jeszcze na etapie pon. 2 tys lat wstecz. To samo jest z KULem,wydziałami katolickimi uniwersytetów.O ile mi wiadomo,to WUMLe posiadały wyższy poziom nauki niż dzisiejsze katolickie pseudoszkółki i pseudouczelnie. A prywatne szkoły katolickie są tylko po to,aby niezbyt rozgarniętej młodzieży umożliwić zdanie matury i później dostania się na "studia" (oczywiście na KUL).I takim oto sposobem szkoły katolickie produkują "naukowców" No ale niech tam.Jeden lubi pomarańcze a inny gdy mu nogi śmierdzą. Czas na weryfikację systemu nauczania.Szkoły gminne (powszechne) likwiduje się tylko po to,aby umożliwić przejęcie edukacji przez kler i utworzenie dotowanej przez państwo szkółki katolickiej
Biskupiak nie jest prywatną szkołą. Nie produkuje kalek umysłowych. Absolwenci Biskupiaka nie mają problemów z dostaniem się i ukończeniem studiów na każdej wyższej szkole. Skoro wiesz jaki był poziom na WUML to chyba sam to skończyłeś. Z partyjnym pozdrowieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...