Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na KULu na Majdanku też jest zimna woda, a mieliśmy mieć takie wspaniałe warunki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NAWET W RENOMOWANYCH SZKOŁACH" a w nierenomowanych to nie nasze dzieci i tam mogą sobie chorować ????? UWAGA; idioci powinni robić: głupie miny,dłubać w nosie,przewracać oczami,wywalać język ,a nie zabierać się do redagowania artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tim napisał:
na KULu na Majdanku też jest zimna woda, a mieliśmy mieć takie wspaniałe warunki...
POMÓDLCIE SIĘ DO ŚW.JÓZEFA MOŻE SKAPNIE JAKIŚ GROSIK.... CHOCIAŻ ON SKĄPYT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tim napisał:
na KULu na Majdanku też jest zimna woda, a mieliśmy mieć takie wspaniałe warunki...
Nie marudzić, pokutować, jest przecież adwent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam sanepid do mojej szkoły, brud, wody ciepłej nie ma, nawet bateria jest tylko na zimną wodą, mydło i papier to od kiedy chodzę to jeszcze nie było. zapraszam do chełma sanepid nie tylko w lublinie, w chełmie też są szkoły, choćby moja budowlanka jest godna podziwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mojego dziecka w szkole, owszem mydło i ręcznik jest, bo to my rodzice kupujemy; co do ciepłej wody to nie wiem, ale tego jak bym nawet chciała to już nie kupię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...