Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie: Nie możemy wyjść ze szkoły na przerwie. Dyrekcja: Sklepik szkolny jest w budynku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 09:06 Powrót do artykułu
sa plusy sa i minusy takiego rozwiazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie traktowanie uczniów rozpoczęło się już dawno i jak widać proceder przybiera na sile. Najciekawsze są powody, bo jak do tej pory nie było poważniejszych incydentów związanych z osobami zewnątrz. Tym bardziej, że na korytarzach jest ochrona. Ponadto jeżeli dyrekcja boi się nieporządnych osób w szkole, należny kontrolować kto wchodzi a nie wychodzi. Sądzę, że te zabiegi mają służyć dyrekcji a nie uczniom. nie trzeba chyba tłumaczyć jaki będzie z tego profit. Jest też pozytywna strona tej sytuacji. Młodzież uczy się życia i walki o swoje prawa. Zamiast wywarzać drzwi (jak to kiedyś miało miejsce w budowlance) napiszą do odpowiednich instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w szkołach zaczęli uczyć korpo życia. Tam też wejście i wyjście tylko na kartę :D korpo górą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do budowlanki to kilkanaście lat temu juz nie można było wychodzić oficjalnie. Czyli osoby które się zdecydowały na te szkoły miały świadomość ograniczeń a teraz im nie pasuje ? Dziwne ..... A uważają się za dorosłych ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty elektroniczne to dupochron dla przyspawanej do stołka dyrekcji. Chodzi o to aby nikt nie ruszył dyrektora(-ki) jakby coś się wydarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włoszech jest to normalna sprawa. Po wejściu ucznia do szkoły drzwi są zamykane i uczeń nawet pełnoletni nie ma prawa wyjść ze szkoły. Ponadto gdy uczeń nie przychodzi na lekcję wychowawca wykonuje telefon do rodzica z pytaniem dlaczego dziecka nie ma w szkole i czy rodzic wie gdzie jest dziecko. A co najgorsze,że po lekcjach rodzic lub osoba upoważniona ma osobiście odebrać ucznia ze szkoły. Nie ma opcji aby uczeń wyszedł sam. Na takie rozwiązania nikt nie narzeka, no może uczniowie ale nie rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedni gówniarze..nie mają jak wyjść ze szlugami na dymka..podziękujcie lepiej szkole że dba o wasze zdrowie sraluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na dyma" maja parcie. Kiedyś też tak było"Chemik" czy "Budowlanka" skakał do Sasa na dyma. A e z perspektywy czasu gdyby wówczas była jeszcze większa dyscyplina to i do tej pory żyło by na pewno więcej absolwentów tych szkół .W szkole, nawet średniej do której chodzą 19-20 latkowie dyscyplina musi być. Bo albo się dostosowujesz albo lecisz!. Brawo dyrekcja, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!! U mnie pod blokiem klna pala papierosy smieca a zdarza sie ze i piwo pija! Jestem jak najbardziej za szczegolnie iz mlodzi ludzie nie zdaja sobie sprawy z niebezpieczenstw czychajacych poza terenem szkoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będą zakładać bransoletki na kostki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to dobry pomysł, wytrzymają pare godzin bez papierosa a wyjdzie im to na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo jestem za kartami pseudo dorosłym powywracało się łepetynach niech zrezygnują ze szkoły i wyjadą krowy doić u bauera tam będą mieli 30 min przerwy przez 10 h dojenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy dorosły człowiek powinien odpowiadać sam za siebie. Gdyby uczniowi stało się coś na terenie szkoły to owszem odpowiada dyrekcja, ale kiedy dorosły człowiek opuszcza próg szkoły nie powinno być wątpliwości że odpowiada sam za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat uczniowie wychodzili ze szkoły i nikomu to nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idźcie szczyle ze skargą do pana prezydenta...gówniarze na zawsze pozostaną gówniarzami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymanie dorosłych ludzi pod kluczem? Przecież to jakas paranoja... Osiągnięcie pełnoletności pozwala na podejmowanie własnych decyzji. Jeżeli uczeń który ukończył 18 lat odpowiada sam za siebie i nikt nie musi się o niego troszczyć. Z ciekawości sprawdziłem ta szkole w necie. Szkoła imienia obrońców Lublina 1939czy jakoś tak. Myślę że oni walczyli o wolność dla wszystkich Polaków A teraz ludzi nawet zamykają w szkołach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech niedorzecznik zwolni kierownictwo szkoły z zapewnienia bezpieczeństwa ludziom i obiektowi i będzie spokój. Najgorzej jak jakiś j... teoretyk zabierze się go rządzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę część komentarzy typu. Nie znam się ale się wypowiem. Co ma praca do kart magnetycznych i zamkniętych drzwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem uczniem tej szkoły i o sklepiku powiem tylko tyle ze kolejka wychodzi na schody. Trzeba stać całą przerwę to raczej nie jest wypoczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się tyle tam imigrantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...