Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta szkola schodzi coraz bardziej na psy. Sam jestem absolwentem budowlanki i juz 4 lata temu byly takie wymysly dyrekcji. Porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po cholerę chcą wychodzić? Wiadomo, że na fajkę a nie do parku. Gnojstwu się w głowach przewraca. Za moich czasów ze szkoły się nie wychodziło bo i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest w tym jakis sens ale powinno byc ogrodzenie i za ogrodzenie nie mozna wyjsc a z budynku mozna, ale w sumie po co? zrobic przerwy 5 minutowe i nie beda mieli czasu wychodzic, niech siedza i sie ucza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zs5 lublin tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkola schodzi coraz bardziej na psy. Sam jestem absolwentem budowlanki i juz 4 lata temu byly takie wymysly dyrekcji. Porażka...
Widać, że jeszcze się uczysz i mało myślisz. Gdyby Twoje dziecko wyszło w czasie przerwy poza teren szkoły i zabił je samochód, to do kogo miałbyś pretensje? Do dziecka czy do szkoły, że go nie upilnowali? Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Ja osobiście nasłałabym policje albo straż miejską w momencie jakby palili pod szkołą. Mandacik jeden czy dwa odstraszyłby tą dzieciarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uczniowie muszą nauczyć się funkcjonować w oparciu o ustalone reguły i procedury, bo te będą przecież ich dotyczyć także w dorosłym życiu" - jakie procedury, penitencjarne.... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zs5 też nie można wychodzić podczas przerw poza budynek szkoły..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasłać Zbyszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie akceptujemy PSBIG PSBIG jbeac jbeac PSBIG!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZSO nr 2 w Puławach w ubiegłym roku również funkcjonował taki system. Bez karteczki nie zostanie otwarta szatnia ani drzwi od szkoły... moim zdaniem, nie każdy biegnie na przerwie na papieroska i takie rozwiązanie nie powinno mieć miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam przenieść się do czarta, tam nie ma takich problemów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po cholerę chcą wychodzić? Wiadomo, że na fajkę a nie do parku. Gnojstwu się w głowach przewraca. Za moich czasów ze szkoły się nie wychodziło bo i po co?
A nawet jeśli na fajkę to co ? Większość z uczniów jest dorosła i mają do tego prawo, a takie zamykanie szkoły jest bezprawne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że jeszcze się uczysz i mało myślisz. Gdyby Twoje dziecko wyszło w czasie przerwy poza teren szkoły i zabił je samochód, to do kogo miałbyś pretensje? Do dziecka czy do szkoły, że go nie upilnowali? Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz.
Ale , ale ... Rozumiem jakby to była podstawówka czy gimnazjum, a nie szkoła, gdzie większość jest pełnoletnia.. To ludziom się w dupach poprzewracało, żeby szkołę zamykać. Osobiście jestem absolwentką ZSCHiPS i nigdy nie widziałam, żeby były jakieś kłopoty, a teraz nagle zamykanie szkoły na klucz. No szczyt wszystkiego... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle że po drożdżówki lecą bo zabronione :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Ja osobiście nasłałabym policje albo straż miejską w momencie jakby palili pod szkołą. Mandacik jeden czy dwa odstraszyłby tą dzieciarni
Niestety, ale ta "dzieciarnia" jak ich Pani nazwała nie jest głupia. Wszyscy wychodzą poza teren szkoły, gdzie władze szkolne nie mają już nic do gadania.. A policja ? nie przyczepi się do palenia gdyż jest to nawet ustawowe 15 m od przystanku autobusowego.. Pozdrawiam i liczę, że Pani przestanie się udzielać, bo aż szkoda tego czytać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co łazić??? Niech łażą po lekcjach gdzie chcą. A niektórzy analfabeci co tutaj się wpisują niech policzą jaka większość może być tam pełnoletnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z górnych rur wydechowych zionie nikotynowy fetor. Podczas przerw nie zaliczają po secie, a naćpać się mogą niemal wszędzie, niekoniecznie w toalecie. Na szczęście jestem w pełni wyindywidualizowany spośród edukującej się młodzieży. Palę bowiem jeden po drugim, około 70-ciu ślugów na dobę. Jednakże bycie abstynentem w młodym wieku daje lepsze wyniki w każdej dyscyplinie, szczególnie łóżkowej. Nikotyna obniża zdolność zapamiętywania. Nikotyna obkurcza naczynia krwionośne nieodwracalnie. Mój kolega rzucił palenie i to samo zaleca swoim pacjentom. Dymek tytoniowy zawiera ponad 300 szkodliwych dla zdrowia składników. Najbardziej groźne z nich to: nikotyna, tlenek węgla, sadza tytoniowa, alkohol metylowy, cyjanowodór. Kropla nikotyny (ok. 50mg) może zabić człowieka. Nikotynka niszczy następujące układy: oddechowy, sercowo-naczyniowy, pokarmowy i dokrewny. Ponieważ człenio jest jednością psychosomatyczną, to kiepskie ciało wywiera ujemny wpływ na psychikę, a zła psychika nie pozwala uwolnić się ciału od dolegliwości - początkowo nieodczuwalnych. Dobra. Pal, pal ile chcesz i gdzie chcesz i ze mnie przykładu nie bierz. Teraz już możesz wszystko. Ze sprzeczności dostaniesz zarówno prawdę jak i fałsz. Tylko nie popadnij w skrajność. Nie osłabiaj swojego klepicha, bo zawsze będziesz niewolnikiem tych, których jesteś. Pokazać Ci Twojego Pana? Każdy wie, w czyich rękach jest RP. Być może PIS to zmieni, ale szanse na to są znikome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby w szkole wybuchł pożar to co? Przecież zamknięte drzwi to poważne naruszenie bezpieczeństwa! Poza tym, tam są chyba już częściowo dorośli ludzie, więc jeżeli chcą hodować sobie raka, mają do tego święte prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po cholerę chcą wychodzić? Wiadomo, że na fajkę a nie do parku. Gnojstwu się w głowach przewraca. Za moich czasów ze szkoły się nie wychodziło bo i po co?
O widać że kolega nie wyskakiwał na "dymek" do Sasa. Za naszych dawnych czasów też tak bywało tyle że w ciapach się wychodziło bo w szatni najważniejszą osobą -klucznikiem była pani woźna. A co do szkoły kiedyś miała dość wysoki poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...