Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie o swoich kolegach LGBT. Są wyniki ankiet w szkołach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 06:27 Powrót do artykułu
I słusznie, nie ma dla takich rzeczy miejsca w szkołach jak i dla panów w czarnych sukienkach !! Szkoły nie są od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko zauważyć, że były to ankiety on line i dało się ,,podszyć,, pod inną szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od religii w szkołach to się odwal,nie ty o nią walczyłeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od religii w szkołach to się odwal,nie ty o nią walczyłeś....
 I co mam być wdzięczny? Religia powinna być prowadzona poza szkołą, w myśl zasady z niewolnika nie ma pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od religii w szkołach to się odwal,nie ty o nią walczyłeś....
  A skąd wiesz ?? Stop pedofili w szkołach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze dzieci nazywali kogoś pedałem i nie miało to związku z jego orientacją. Pytania są tendencyjne, a sztandar ludu wspiera tę chorą ideologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homoseksualizm to jest choroba jak zespół downa, parkinson czy inne takie. Nie można uznać tego za normalne bo to sprzeczne z naturą. Ot i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop adopcji dzieci przez gejów zwłaszcza plus. Stop lgbt w szkołach.Oddajcie dzieciom tęczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie Marsz Równości i wszystko jasne. PROPAGANDA LGBT , OLAĆ ICH SFAŁSZOWANE ANKIETY !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piewcy miłości nie zapytali w ankietach ile wśród uczniów może być heterofobów? Nie dajcie się omamić LGBT. Dbajcie o dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak czytamy, aż 75 proc. uczniów zna przynajmniej jedną osobę homo- lub biseksualną uczęszczającą do swojej szkoły. Osoby LGBT+" chyba 5 % miało być. W jakim celu DW publikuje takie ankiety? Jeśli wam podeślę wynik mojej ankiety też opublikujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od religii w szkołach to się odwal,nie ty o nią walczyłeś....
 Walczyłeś to troche przesada, Większość mojego pokolenia było za religią w budynku szkolnym, Chciałem aby moja córka nie musiała tak jak ja po lekcjach zasuwać w zimie do kościoła. Lecz poszło to za dlaeko już 10 lat temu jak chodziła do podstawówki a następnie gimnazjum żałowałem, Urzędnicy watykanu przesadzili, oczywiście to nasza wina - katolików To my daliśmy im pieniądze z budrzetu a jeśli dajemy to czego tylko na jedną jak kiedyś trzeba dać na 2 lekcje w tygodniu. Jestem wierzący, jestem katolikiem ale tego typu i kilka innych sytuacji spowodowało że stałem się wrogiem kleru, nie wiary ale ludzi który zatracili istotę wiary. Trochę to przypomina wyprawy krzyżowe i konkwistadorzy hiszpańscy z zapałem religijnym jechali do nowo odkrytej Ameryki, by wziąć udział w nawracaniu nowych dusz na wiarę chrześcijańsą.,Tylko czym MIECZEM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak biją się hetero seksualności,tego się nie odnotowuje a jest to na porządku dziennym, ale homoseksualizm trzeba przejaskrawić bo to jest nośne, modne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dzieci zostało pobitych, że są biedni, nie modnie się ubierają, że rodzice nie podjeżdżąją do szkoły samochodami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę LPG :) te brązowe LGBT jest do niczego :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż można promować ten podejrzany moralnie ruch? Czy naprawdę poważna gazeta musi codziennie zajmować się takimi rzeczami? Ludzie już mają dosyć bombardowania tym tematem na każdym kroku. Prześladowania innych, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży (niepełnosprawnych okularnikow, biedniejszych, rudych itp.) nieprzystajacych do grupy zdarzały się zawsze i to z takim zjawiskiem, jako ogólnym szodliwyn trendem trzeba walczyć i edukować młodzież. Ludzie zatracili już całkowicie zdrowy rozsądek i dają się omamiac tym, którym zależy na czymś innym niż tolerancja. Pranie mózgu odbywa się już non stop. Mam nadzieję, że normalni i mądrzy ludzie potrafią się temu przeciwstawić i ustrzec swoje dzieci przed tą szkodliwą ideologią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykładzik - anglia ,przez 20 lat koledzy biały i śniady .Nagle śniady wysadza się zabijając przy tym siostrę białego .polsza - w szkole koledzy .Po latach na marszach przebieraniec naśmiewa się z kolegi . Z jego ojcostwa ,wiary itd. TOLERANCJA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na cholerę gadacie codziennie o tym śmietniku pod nazwą LGBT?...jakieś codzienne lokowanie produktu?...LGBT to...LGBT tamto...jeszcze 5 lat temu nikt nie znał tego skrótu i było dobrze i jakoś odmieńcy żyli sobie nie zawadziwszy nikomu..teraz nagle sami robią szumu wokół siebie i się dziwią że są biedacy dyskryminowani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Electronik-najlepsza szkoła Popieram jesteście normalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark211 kup słownik ortograficzny lepiej i dopiero zacznij się udzielać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...