Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie odnowili starego "komarka". Ma 48 lat, a wygląda jak z fabryki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 12:24 Powrót do artykułu
BRAWO. Mój tata miał podobnego. Wspomnienia wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakrętki i podkładki głowicy nie ocynkowane, fajka, gaźnik, obręcze itd pachną Chinami. Szacunek chłopaki za poświęcony czas ale to nie jest do końca dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielne zuchy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne sprzęty te komarki były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM TAKIEGO KOMARA W GARAZU DO ODNOWIENIA CHETNIE ZLECE RENOWACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś sie takim szpanowało we wsi, dopóki ich nie wyparły tzw. "jawki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i podziwiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pogratulować... może w TVP 3 Lublin powstanie program "Odpicuj mi skutera"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki spisali się super.Z ogromnym sentymentem patrzę na ten nowiuteńki pojazd.Miałem takiego.To jest pojazd montowany "na sztywno", jeszcze bez dodawanych w kolejnych modelach amortyzatorów.Pamiętam, że największą bolączką był często ścinający się klin mocujący koło magneta do osi wału.W wyposażeniu fabrycznym nie był ściągacza magneta.Ten mały przyrządzić trzeba było kupić w małych prywatnych sklepach oferujących wyroby rzemieślnicze.Takie w Lublinie były dwa: na ul. Zielonej i na 1-go Maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale pochu ja? Przeca tera za bezcen mozna kupic chińczyka któren będzie o niebo lepszy od tego pierdzidełka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pochu ja ciebie zmajstrowali? Byle  chińczyk będzie o niebo lepszy od ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę smutno się robi na sercu kiedy się patrzy na to wszystko. Można pogratulować pietyzmu i samozaparcia tym ludziom i zadumać się nad nędzą i absurdem tego ustroju, który przez kilkadziesiąt lat istnienia w wielkim kraju, z 30-mln narodem, wydał z siebie kilka tandetnych motorowerów i kilka równie tandetnych motocykli. Teraz to już tylko historia, ciekawostka techniczna i to chyba dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo chłopaki, brawo. Świetna robota. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...