Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie zastaną zamknięte szkoły? Już wiadomo kiedy to może się stać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2018 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Przestańcie lamentować weźcie się do roboty. Jestem nauczycielem i tragedii nie ma. Jak komuś nie pasuje wezmę godziny i będę jak młody bóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie Pan pracuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwała się kolejna sfrustrowana mamusia, spadaj na bambus ignorantko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#2033 problem Kasperskiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakultety to chyba tatuś za świniaka ci kupił, skoro masz je aż dwa to jesteś życiowym nieudacznikiem jeżeli nie masz dobrze płatnej pracy. Jeżeli tak ci się w szkole podoba to zapraszam - na stronach kuratorium można przebierać w ofertach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dać im nic i niech się nasze pociechy cieszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że ucierpią na tym uczniowie, którzy w soboty będą musieli odrabiać wszystkie zajęcia, które przepadły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie bierze się za lekarzy którzy wystawiają lewe zwolnienia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych belfrów co narzekają proponuje zwolnić się i szukać innej pracy ,a nie narzekać. Trzeba było inne studia skończyć to by nie było narzekania , pasożyty jedne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się ten co pierwszy dał przykład jak zwyciężać strajkuhac mamy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych belfrów co narzekają proponuje zwolnić się i szukać innej pracy ,a nie narzekać. Trzeba było inne studia skończyć to by nie było narzekania , pasożyty jedne .[/quote]   [quote]Do tych belfrów co narzekają proponuje zwolnić się i szukać innej pracy ,a nie narzekać. Trzeba było inne studia skończyć to by nie było narzekania , pasożyty jedne .
  Odezwał się ten co pierwszy dał przykład jak zwyciężać strajkujac mamy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele narzekają a naprawdę nie mają źle. Są tacy, co w mcu z nadgodzinami wyciągają ok. 3500 do 3800. Jeśli mają dużo nadgodzin to otrzymują naprawdę niezłe pieniądze. Pracę co niektórzy kończą w podstawówce już o godz. 11:30, ale są bardzo zmęczeni. Nigdy nie widziałam w swojej placówce nauczyciela siedzącego do godz. 15.  Biorąc pod uwagę ilość dni wolnych w roku szkolnym, to ich pensja jest nieporównywalnie większa od ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują na 2500 tys. Fakt, dzieci w szkołach są coraz gorsze, rodzice roszczeniowi, szczególnie młode pokolenie 500+. Ale to nie zmienia faktu, że nle uczą cały czas tego samego, podstawa programowa nie zmienia się co chwilę. Nawet po 1,5 miesięcznej przerwie wakacyjnej są tacy, co przychodzą już do szkoły zmęczeni. Jestem za tym aby każdy godziwie zarabiał ale oświata to nie tylko pedagodzy, to również pracownicy administracyjni i obsługa szkoły. A ta jest po prostu żenująco nisko wynagradzana. A tak naprawdę gdyby nie ta grupa ludzi to szkoły nie ma. Wszyscy tylko piszą o nauczycielach, nikt nie wstawia się za nami, pracownikami oświaty dzięki którym, szkoła funkcjonuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą formą protestu jest bojkot sprawdzania prac egzaminacyjnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie że ja to mam więcej pracuje w systemie czterobrygadowym i zarabiam 1944zlote a wy niedzielę i święta macie wolne jeszcze wam źle ferie zimowe wolne wakacje wolne czego wam więcej brak chcecie dorobić sobie to pod latarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd masz te dane dotyczące zarobków netto nauczycieli. Pracuję w zawodzie od 25 lat. W życiu nie dostałam na rękę 3,5 - 4 tyś zł. Cieszę się jak mam 2,5 tys. Bo pensja zależy od tego czy się ma dodatki czy się ich w danym roku nie ma (wychowawstwo). Czy dostanie się dodatkowe godziny czy nie. A jeżeli, jak piszesz, zarabiamy takie pieniądze na rękę, to gdzie są moje pieniądze? Kto mnie okrada? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wynagrodzenie za 18 godz.pracy tygodniowo czyli pol etatu w porownaniu do innych zawodow, nie liczac dni wolnych od zajec. W domu tez pracowalam aby zapoznac sie z ciagle zmieniajacymi przepisami. Odeszlam na emeryture  w 2014r z wynagrodzeniem 1600zl netto za 40 lat pracy, przez co emerytura  tez niska, ale kogo to obchodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa! Po co tyle jadu!Tak naprawdę będziemy mieć takie społeczeństwo jakich mamy nauczycieli.Od edukacji zależy życie każdego młodego człowieka.Powiedzenie 'Obyś cudze dzieci uczył'nie wzięło się z powietrza.Szkoły są przepełnione,często pracują w systemie dwu -zmianowym.Poziom hałasu jest zatrważający.Chcę,żeby moje dzieci miały nauczycieli zadowolonych ze swojej pracy,dobrze przygotowanych,a nie sfrustrowanych, którzy muszą dorabiać w innych szkołach czy wakacje poświęcać na pracę zarobkową za granicą.Ludzie opamiętajcie się co piszecie.Od nauczycieli zależy przyszłość naszych dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie Panie Nauczycielki! Najpierw proponuję przyjąć do wiadomości (wiem, w Waszym zawodzie to trudno), że jest różnica pomiędzy nadgodzinami a godzinami ponadwymiarowymi. Wątpię, czy któraś z Pań kiedykolwiek miała nadgodziny, gdyż musiałaby pracować tygodniowo ponad 40 godzin. A wtedy pensja dyplomowanego bez problemu przekroczy 5000zł na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien byc zakaz wpisywania komentarzy przez ludzi z inteligencja ponizej przeciętnej.  Ci zawsze wiedza najlepiej ile zarabiamy ,jak pracujemy itp , sle taka pewnosc w opowiadaniu bzdur cec***e ludzi uposledzonych i niedouczonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczycie nasze dzieci..ok Tylko dlaczego żadne bez korepetycji nie dostanie się na studia??? A może o to chodzi?? To niech wam rząd da te podwyżki ale uczcie tak zebym nie musiał wysyłać dziecko na korepetycje z każdego przedmiotu,zabierac mu wolny czas przeznaczony na odpoczynek Teraz już w szkole podstawowej trzeba zapewnić dziecku korki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...