Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie zastaną zamknięte szkoły? Już wiadomo kiedy to może się stać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2018 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Czemu nikt nie drze gęby, że za bieganie po boisku przez półtorej godziny z  czego kopanie piłki to średnio 4 minuty na łeb tygodniowo płaci się jeszcze więcej? Tylko nauczycielskie pensum mylone z etatem kole w oczy. W KN napisane jak byk: 40 godzin pracy tygodniowo - w tym pensum, ale jakoś nikt nie chce tego zauważyć. Najlepiej opluć, zwyzywać, potem z satysfaskcją, że się komuś dołożyło zasiąść do świątecznego stołu jak na Polaka katolika patriotę przystało śpiewać: błogosław ojczyznę miłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idź jeden z drugim na kasę do Lidla i biedry. Tam potrzebują ciągle a kasa wieksza. Każdy może się przebranzowic.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu jak zwykle typowe polaczkowe myślenie. Jeśli to ja strajkuje i domagamy się podwyżek to dobrze ale inni.Przecież oni nic nie robią. Ten naród to tragedia.Na zachodzie jeśli ktoś protestuje to spotyka się to ze zrozumieniem.U nas z zawiscia. TAKIE POLACZKOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U podstaw leży kłamstwo i obłuda jakim posługuje się MEN. Tyle bzdur jakie usłyszałem od przedstawicieli tzw. dobrej zmiany na temat zarobków nauczycieli, deformy, podstaw programowych, dofinansowania oświaty w historii tego kraju nigdy nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie te strajki to już jakiś obłęd, bo tyle mamy zawodów gdzie ludzie zarabiają grosze i jakoś nie strajkują bo nie są zamknięta grupą zawodową, a często odpowiedzialność również bardzo duża. Ciekawe jakby wszyscy wyszli na ulice albo odstąpili od swoich obowiązków zawodowych- wojna domowa bo jesteśmy jednym wielkim łańcuchem pokarmowym.... Bierzmy się do pracy a nie idźmy na łatwiznę i tylko dajcie i dajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci, lekarze, nauczyciele, górnicy, uważają, że za swoją pracę powinni dostawać większe wynagrodzenie, i oczywiście mają prawo się o to starać jak każdy inny zawód. Ale można inaczej, można w każdej chwili zmienić zawód na inny np. sprzedawca, dozorca, sprzątaczka. Powiecie, że nie po to się uczyliście żeby być sprzedawcą, gwarantuje wam że wśród tych zawodów też są wykształceni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego edukacja powinna byc prywatna. Rodzic posyła dziecko do tej szkoly, która mu sie podoba. Nie ma rejonizacji. Szkoły konkurują o uczniow wysokim poziomem nauczania a o nauczycieli wysokimi zarobkami. Rodzice płacą mniejsze podatki ( ile pieniedzy jest marnowanych na men kuratoria administrację itp) a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze moga wydać na edukacje swoich dzieci. Proste jak budowa cepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy chcą powyżek i zrobi się inflacja o będziecie nawet w milionach zarabiać xD zmiencie prace jak wam ta nie pasuje i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#2033 problem Kasperskiej i wymyślone wyimaginowane problemy, kilka dni temu o na zwolnieniach są, okazuje się że jest to problem medialny i MARGINALNY ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ratuszowi plusownicy i żony prezydentów to komentarze byłyby zupełnie inne, wspólnie obrabiacie Lublin ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co chcą podwyżek chyba za pracę domową które non stop zadają nikt ich na siłę nie zmuszał do zostania nauczycielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą na 500+ dla roszczeniowych rodziców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Wami to żenada niszczyciele myślicie,że jesteście niezastąpieni mylicie się. Bierzecie L4 w państwowej szkole a sobota, niedziela pracujecie w prywatnych szkołach. Żenada i Wy się spowiadacie z tych oszustw co robicie ???Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość nauczycieli to podłe ku****y i sk*****y! Pracowałem parę miesięcy w gimnazjum na elektrycznej. To co się tam wyrabia przechodzi najśmielsze oczekiwania. Sam poszedłem na lewe zwolnienie od psychola bo mi się nie chciało robić to "ołówek" z tym drugim lokatym zadzwonili do ZUS by zrobiono mi kontrole. Tak idioto, symulowałem! Ale teraz pacholiku ja zadzwonię pierwszy jak pójdziecie jak ostatnie suki na zwolnienie. Ogólnie banda sfrustrowanych hochsztaplerów zadzierajacych nosa a nie reprezentujących sobą niczego poza fajnymi nogami jak niektóre pracujące tam panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie tyle wolnych etatów, bo ludzie nie chcą za te pieniądze pracować, to zmień pracę i pouzeraj się z dziećmi, które z domu wynoszą niechęć do szkoły i nauczycieli. Dzieci nie chcą się uczyć, a winą za to obarczani są nauczyciele. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pomyśli o pracownikach obsługi w szkole. Tam też pracują osoby wykształcone i 40 godzin a nie 18 więc jak nauczycielom krzywda to proponuję zamienić się stanowiskami na miesiąc w obowiazkach i wynagrodzeniu wtedy zobaczą jaka to przyjemność obsługa swoich rozkapryszonych koleżanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka płaca, taka praca, dosyć tych bredni o misji nauczycieli, chcesz, to pracuj w szkole za grosze kobieto, ale najpierw skończ studia, tysiące kursów i podyplomówek, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Place w oświacie to równo. Wielu nauczycieli już zaczęło robić tak "jak placa taka praca". Dolaczmy sie do nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele piszą jak to ciężko pracują za marne grosze A ja zadam kilka pytań 1. Dlaczego udzielanie korepetycji już od klas 1-3 ( wiem bo moja zona to robi) 2. Dlaczego nie piszecie o trzynastka i nagrodach dyrektorów, burmistrzów i kuratora 3. Nie piszecie o wycieczkach zagranicznych na początek, koniec roku szkolnego i dzień nauczyciela PODSUMOWANIE : jesteście kierowani którzy nie mają odpowiedzialność zawodowej (bo dzieciak tuman - Tak!!!!) . Nie odpowiada Tak praca to zmiencie ja na inna , na wasze miejsca czekają mlodz też po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Histeryczna walka o obalenie rządu przy pomocy wszechobecnego kłamstwa. Normalne, jak to w PO. Taka prawda jak plotki o drożyźnie w spożywczaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...