Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udało się! Po naszej publikacji pani Grażyna może zabrać ze sobą kota i psa!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2019 r. o 21:57 Powrót do artykułu
albendazol cztery dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że mamy myśląca panią prezydent. Przepis prawa jest bez emicji a ona wykazała się dużą empatią . Tacy ludzie powinni być w urzędzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent to bardzo dobry człowiek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pani prezydent Monika i mnie przyjełaby pod dach. Nizłe ciacho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
  Biedny hyclu leczenie nic nie dało dawaj jeszcze raz, a jak zgubiłeś adres przypomnę ci go: Szpital Tworkowski czyli Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia Psychiatrycznego im. prof. Jana Mazurkiewicza  ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kocha zwierzęta, kocha też ludzi, dziękuję Pani Prezydent za postawę, takich wrażliwych osób brakuje nam w urzędzie, życie pisze różne scenariusze, to tylko dzięki Pani empatii jest szczęśliwe zakończenie.!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulaminy są po to żeby ich przestrzegać. a teraz wyobraźcie sobie, że każdy pensjonariusz przybywa z pieskiem, kotkiem, chomikiem, królikiem albo rybkami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to jak człowiek traktuje drugiego człowieka ...jak traktuje zwierzęta które kochają bezinteresownie ...jak urzędnicy traktują takie życiowe dramaty ....to jest miarą którą powinniśmy odmierzać nasz szacunek dla tych którzy rządzą w mieście ...dziękuję za serce okazane w tej dramatycznej sytuacji przez Panią Prezydent :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Pani Prezydent Moniki!!! Super wiadomość, którą chce się czytać! Ta sytuacja pokazuje, że udaje się przełamać te wszystkie siermiężne przepisy i pokazać, że szanuje się drugiego człowieka! Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można?? Można!!! I tak powinno być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ....... Pobyt w domu pomocy społecznej jest odpłatny do wysokości średniego miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańca. Opłatę za pobyt wnoszą: Mieszkaniec, nie więcej niż 70 % swojego dochodu, Małżonek, zstępni przed wstępnymi – zgodnie z umową Gmina, z której osoba została skierowana – w wysokości różnicy między średnim kosztem utrzymania w domu pomocy społecznej a opłatami wnoszonymi przez osoby określone w pkt. 1,2. Średni miesięczny koszt utrzymania w Domu Pomocy Społecznej „ Betania” w Lublinie wynosi 3 974 zł. (kwota obowiązująca od dnia 01.04.2019 r.). ....". Dobre, przepracowalam dla tego chorego kraju 40 lat i mam 1600 zł emerytury. Także w takiej sytuacji wypada mi jeżeli zajdzie potrzeba zrobić samemu na sobie eutanazję, bo moja ciężko wypracowana jałmużna to ochłapy, które wystarczają na chleb i wodę, a nie pozwolę na to aby dzieci ponosiły koszty mojego utrzymania, bo one nie dostawały 500 plus, one chodziły z kluczem na szyi bo ja musiałam pracować aby dac im jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy sie, jak ktoś w tej nowej placówce ma uczulenie na sierść psa lub kota to też mu znajdą miejsce w innym zakładzie czy będzie musiał sie męczyć? Czegóż to nie zrobi sie dla poklasku gawiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSA ty już nie rokujesz na wyleczenie więc żegnaj śmieciu bez serca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musa inteligencja Twoja nie na granic. Życzę Ci żebyś była samotna na, zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie jakimi przepisami podparła się pani burmistrz? Czy zna ktoś paragraf, ustawę itp, że można przeforsować sprawę posiadania zwierząt w DPS ?U mnie w DPS nie ma ani jednego zwierzątka , więc interesuje mnie ten temat. Ktoś , coś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://bip.lublin.eu/gfx/bip/userfiles/_public/import/rada-miasta-lublin-vii-kaden/poprzednie-kadencje-rady-mias/vi-kadencja-rady-miasta-lubli/projekty-uchwal-druki/xiv-sesja-20-10-2011/projekt-uchwaly-w-sprawie-skar/59348_315_1.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...