Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udawali, że chcą kupić soki, ukradli papierosy za 1250 zł [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2018 r. o 14:32 Powrót do artykułu
LUBLIN L - lubelska U - uczelnia B - brudasów L - leniuchów I - i N - nieuków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci no to teraz beda cwelkami w wiezieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kradzież powinno się gówniarzy stygmatyzować, stawiać pod pręgierzem, albo wytatuować na czole; uwaga złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają fajki z banderolą i ok. Teraz konkurenci z ukraińskimi fajkami Im nie grożni. Co głowa to i rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluję profesjonalizmu i zaangażowania bardzo ambitni ludzie dwa kartony i 1200 złotych właściciel to chyba źle wycenił toż to mała szkodliwość społeczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluję profesjonalizmu i zaangażowania bardzo ambitni ludzie dwa kartony i 1200 złotych właściciel to chyba źle wycenił toż to mała szkodliwość społeczna
 Gratuluję ci chłopcze spostrzegawczości. Po za tym profesjonalizm owszem mają. Toż to akcja opracowana w "grubych szczegółach".  Długo nie popalą. Myślę, że ,mają rodziców z jakiejś kasty- bo ten profesjonalizm... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...