Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie wątpliwości? Przecież to od lat zaniedbany gliniasty teren. Budować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica czy blok mieszkalny czy lokale usługowe? To obskurne klepisko i tak będzie musiało zniknąć i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość oczywistą opinię o tym, że o zagospodarowaniu Lublina decydują developerzy należy uzupełnić o stwierdzenie, roli prezydenta miasta w tym procederze. Opisane forsowanie przez prezydenta budowy mieszkań na stosunkowo małej działce, mieszkań które otoczone byłby wysokimi biurowcami, świadczy, że prezydent zatrucił poczucie godności sprawowania urzędu powierzonemu mu z woli wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszny redaktor Smaga ma poważne problemy z rzetelnym przedstawianiem faktów. Gdy jeden radny wyraża opinię na jakiś temat, ten wspomina o "radnych" w liczbie mnogiej. Podobnie sprawa ma się z listami od czytelników. Mimo iż do redakcji pisze pan Tomasz i wypowiada się wyłącznie w swoim imieniu, a w artykule pociesznego redaktora Smagi już jest mowa o "mieszkańcach dzielnicy" albo "mieszkańcach Lublina", jakby ich było nie wiadomo ilu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dziki parking pasuje do okolicy jak pięść do nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy, którzy do perfekcji opanowali "sztukę" kłaniania się jedynym (z czym czasem wiąże się pokazywanie innym "4 liter").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica czy blok mieszkalny czy lokale usługowe? To obskurne klepisko i tak będzie musiało zniknąć i tak.
Różnica pomiędzy lokalami usługowymi i mieszkalnymi jest podstawowa, bo lokale usługowe nie wymagają między innymi placu zabaw, większej ilości miejsc parkingowych, czy też powierzchni biologicznie czynnej. To obskurne klepisko funkcjonuje za pozwoleniem wydanym z upoważnienia obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano  minute temu  A skąd ta pewność, cfelku z obskurnej opłacanej przez cfaniaków agencji pr? Sułtan już P0djął decyzję, a kukiełki z jego fan-klubu P0dskakują tylK0 dla P0zoru?
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kronikidewelorozwoju twoją sprawą powinni zainteresować się obrońcy praw zwierząt. Nie powinno być tak, że właściciel przywiązuje swojego kundla do laptopa na cały rok i w dodatku każe mu szczekać całymi dniami. To podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica pomiędzy lokalami usługowymi i mieszkalnymi jest podstawowa, bo lokale usługowe nie wymagają między innymi placu zabaw, większej ilości miejsc parkingowych, czy też powierzchni biologicznie czynnej. To obskurne klepisko funkcjonuje za pozwoleniem wydanym z upoważnienia obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta.
Daleki - to faktycznie jesteś. Od rozumu i przytomności.I to wcale nie jest żart, ani tym bardziej 76 lecia. Ale to już tylko Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, mąciwodo, niedouku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Wystarczy, że w TiVi robisz małpie figle, małpi show dla ubogich (na umyśle) i straszysz ludzi. Tu już nie musisz, znamy Cię dość i nie boimy się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego, że w Dewelogrodzie stawianie biurowców przestało mieć ekonomiczny sens (już od kilku lat, za wyjątkiem przypadków, kiedy cfaniak jeszcze przed wbiciem łopaty ma pewnego najemcę w P0staci UM). Ale ten sam los czeka wkrótce "inwestowanie" w "akademiki" i "apartamĘtowce", ale póki co napalone cfaniactwo wierzy, że jelonkowy popyt na ten badziew jest nieograniczony. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.Czy miasto-wydmuszkę stać na K0lejny program ratunkowy dla pazernego cfaniactwa?
Matołku. Nie pomyślałeś, bo nie potrafisz, ale niby co by się miało mieścić w tych biurowcach? To ine Warszawa. Tu tyle biurowców nie potrzebujemy. Jesteś tępą szczekaczką wynajętą przez PiS, który nie może się pogodzić z tym, że od dawna przegrywa wybory w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy, którzy do perfekcji opanowali "sztukę" kłaniania się jedynym (z czym czasem wiąże się pokazywanie innym "4 liter")
Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. Na głowinę za póżno. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na najdrobniejszą wzmiankę o czymkolwiek, co ma choćby nawet tylko teoretyczny, wydumany związek z Prezydentem Lublina, nazwać tego nie można.  Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 2 minuty temu Wygląda na to, cfelku z agencji pr, że twoje plany piątK0wego zalania trolerskiej pały mogą się nie ziścić. Trzeba będzię klepac w łapki do PÓźnej nocy. Red. Smaga znowu zapędził cię do roboty, ścierK0.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu Albo jak tron do dewelo-kamerdynera, albo kwiatek do K0żuka.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Plus -  z lokali użytkowych stawka podatku od nieruchomości wynosi ok. 10x tyle, co z bloczydła vel "akademik". Ale sK0ro finans miasta-wydmuszki i tak zmierza ku pewnemu zatopieniu, może to i lepiej z punktu "rozwoju", żeby K0mornik wszedł na majątek dochodowych spółek miejskich jak najprędzej?
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Wygląda na to, cfelku z agencji pr, że twoje plany piątK0wego zalania trolerskiej pały mogą się nie ziścić. Trzeba będzię klepac w łapki do PÓźnej nocy. Red. Smaga znowu zapędził cię do roboty, ścierK0 :-DDD
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wnikam kroniki kto cię cwelił i czy był to pracownik agencji PR, ale widocznie sobie na to zasłużyłeś. Trzeba było nie kraść starym emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, vel K0smiżulo vel 200 innych fejk0wych loginów - nie sil się na wyP0wiedzi, a P0 prostu skup się na klepaniu łapek - mi czerwonych, a psycho-jasiniaK0wi zielonych. Sułtan będzie zadowolony.
 Trollu-psycholu - nie będziesz mi mówił, co mam robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziały, co brały cfaniackie gały? Była moda na biurwowce, to się cfaniaczek napalił. Jak teraz jest padaczka na biurwowcach, to w płacz do wujka dewel0-dobro. A jak za rok pęknie balon na apartamĘtach, to co wyK0mbinujecie? Wykup P0 cenach z K0smosu przez miasto-wydmuszkę na lokale komunalne?
Gówno się znasz. Od paru lat już zapowiadasz to pęknięcie balonu, a tymczasem pękają tylko kolejne granice kwot za metr kwadratowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego, że w Dewelogrodzie stawianie biurowców przestało mieć ekonomiczny sens (już od kilku lat, za wyjątkiem przypadków, kiedy cfaniak jeszcze przed wbiciem łopaty ma pewnego najemcę w P0staci UM). Ale ten sam los czeka wkrótce "inwestowanie" w "akademiki" i "apartamĘtowce", ale póki co napalone cfaniactwo wierzy, że jelonkowy popyt na ten badziew jest nieograniczony. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.Czy miasto-wydmuszkę stać na K0lejny program ratunkowy dla pazernego cfaniactwa?
Jesteś wzorcem bełkotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...