Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak aproP0s - jakiś Sagan swego czasu udzielał się w zarządzie dewelo-folwarku. Jakieś K0ligacje, ktoś coś?
 Kronikiniedorozwoju Monisi, ty chyba dalej nie zrozumiałeś, że na tym forum jesteś wyłącznie od robienia za klauna i zabawiania ludzi. Nikt poważny i posiadający iq powyżej 80 nie wda się z tobą w żadną poważną dyskusję. Im najszybciej pogodzisz się z rolą forumowego błazna, tym lepiej dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 20 minut temu Wiedziały, co brały cfaniackie gały? Była moda na biurwowce, to się cfaniaczek P0dpalił. Jak teraz jest padaczka na biurwowcach, to w płacz do wujka dewel0-dobro. A jak za rok P0wietrze z balona na apartamĘtach całkiem zejdzie, to co wyK0mbinujecie? Wykup P0 cenach z K0smosu przez miasto-wydmuszkę na lokale komunalne?
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego, że w Dewelogrodzie stawianie biurowców przestało mieć ekonomiczny sens (już od kilku lat, za wyjątkiem przypadków, kiedy cfaniak jeszcze przed wbiciem łopaty ma pewnego najemcę w P0staci UM). Ale ten sam los czeka wkrótce "inwestowanie" w "akademiki" i "apartamĘtowce", ale póki co napalone cfaniactwo wierzy, że jelonkowy popyt na ten badziew jest nieograniczony. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.Czy miasto-wydmuszkę stać na K0lejny program ratunkowy dla pazernego cfaniactwa?
 Jaki ty jesteś biedny w tym swoim upośledzeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano około minutę temu srome_K_, sorki, ale dziś nici z zalewania trolerskiej pały - musisz warować i klepać do PÓźnej nocy, żeby zarobić na swoje dewelosrebrniki. A jutro od rana to samo. P0 słoiki od mamuski na gosP0darstwo też nie bedzie kiedy wysK0czyć.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano około minutę temu Tak aproP0s - jakiś Sagan swego czasu udzielał się w zarządzie dewelo-folwarku. Jakieś K0ligacje, ktoś coś?Trudno się zorientować w tej pajęczynie, która oplata miasto-wydmuszkę
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas, kiedy wklepujesz wypociny, Monio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 10 minut temu  Różnica jest taka, cfelku z agencji, że cfaniak wie, że na biurwowcu może co najwyżej stracić (no chyba, że UM zdecyduje z góry wynająć go na 10 lat np. na P0trzeby Wydziału Prawdy 
Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, sorki, ale dziś nici z zalewania trolerskiej pały - musisz warować i klepać do PÓźnej nocy, żeby zarobić na swoje dewelosrebrniki. A jutro od rana to samo. P0 słoiki od mamuski na gosP0darstwo też nie bedzie kiedy wysK0czyć. Znowu będzie kebab, a te P0noć P0drożały i znowu zbieranie na wkład własny się oPÓźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dziki parking pasuje do okolicy jak pięść do nosa.
 Albo jak tron do dewelo-kamerdynera, albo kwiatek do K0żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak aproP0s - jakiś Sagan swego czasu udzielał się w zarządzie dewelo-folwarku. Jakieś K0ligacje, ktoś coś? Trudno się zorientować w tej pajęczynie, która oplata miasto-wydmuszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica czy blok mieszkalny czy lokale usługowe? To obskurne klepisko i tak będzie musiało zniknąć i tak.
 Różnica jest taka, cfelku z agencji, że cfaniak wie, że na biurwowcu może co najwyżej stracić (no chyba, że UM zdecyduje z góry wynająć go na 10 lat np. na P0trzeby Wydziału Prawdy albo Wydziału Papug d/s d00pochronienia POsunięć Sułtanatu). Zmienianie planów jak chorągiewek P0d wpływem nacisków Ludzi z Wypchanymi Portfelami, BEZ KONSULTACJI SPOŁECZNYCH, to objaw tyP0wego bantustanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak aproP0s - jakiś Sagan swego czasu udzielał się w zarządzie dewelo-folwarku. Jakieś K0ligacje, ktoś coś?
Kronikiniedorozwoju Monisi, ty chyba dalej nie zrozumiałeś, że na tym forum jesteś wyłącznie od robienia za klauna i zabawiania ludzi. Nikt poważny i posiadający iq powyżej 80 nie wda się z tobą w żadną poważną dyskusję. Im najszybciej pogodzisz się z rolą forumowego błazna, tym lepiej dla ciebie.
 Tak ci się marzy, jak kupno "apartamĘtu" pod wynajem, dewelo-trolu, ale PÓki co muszisz warować, żeby naklepać mi czerwonych łapek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano  wczoraj o 21:42    Tak ci się marzy, jak kupno "apartamĘtu" pod wynajem, dewelo-trolu, ale PÓki co muszisz warować, żeby naklepać mi czerwonych łapek.
Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 3 minuty temu Wiedziały, co brały cfaniackie gały? Była moda na biurwowce, to się cfaniaczek P0dpalił. Jak teraz jest padaczka na biurwowcach, to w płacz do wujka dewel0-dobro. A jak za rok P0wietrze z balona na apartamĘtach całkiem zejdzie, to co wyK0mbinujecie? Wykup P0 cenach z K0smosu przez miasto-wydmuszkę na lokale komunalne?
Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, sorki, ale dziś nici z zalewania trolerskiej pały - musisz warować i klepać do PÓźnej nocy, żeby zarobić na swoje dewelosrebrniki. A jutro od rana to samo. P0 słoiki od mamuski na gosP0darstwo też nie bedzie kiedy wysK0czyć. Znowu będzie kebab, a te P0noć P0drożały i znowu zbieranie na wkład własny się oPÓźni.
Jak widać - to ty siedziałeś do późnej nocy i wklejałeś te swoje debilizmy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego, że w Dewelogrodzie stawianie biurowców przestało mieć ekonomiczny sens (już od kilku lat, za wyjątkiem przypadków, kiedy cfaniak jeszcze przed wbiciem łopaty ma pewnego najemcę w P0staci UM). Ale ten sam los czeka wkrótce "inwestowanie" w "akademiki" i "apartamĘtowce", ale póki co napalone cfaniactwo wierzy, że jelonkowy popyt na ten badziew jest nieograniczony. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.Czy miasto-wydmuszkę stać na K0lejny program ratunkowy dla pazernego cfaniactwa?
Gówno się znasz. Od paru lat już zapowiadasz to pęknięcie balonu, a tymczasem pękają tylko kolejne granice kwot za metr kwadratowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejne potwierdzenie tego, że w Dewelogrodzie stawianie biurowców przestało mieć ekonomiczny sens (już od kilku lat, za wyjątkiem przypadków, kiedy cfaniak jeszcze przed wbiciem łopaty ma pewnego najemcę w P0staci UM). Ale ten sam los czeka wkrótce "inwestowanie" w "akademiki" i "apartamĘtowce", ale póki co napalone cfaniactwo wierzy, że jelonkowy popyt na ten badziew jest nieograniczony. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.Czy miasto-wydmuszkę stać na K0lejny program ratunkowy dla pazernego cfaniactwa?
  Jesteś wzorcem bełkotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...