Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraińcy odpowiedzą za "hajlowanie" na Majdanku. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2016 r. o 20:45 Powrót do artykułu
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Jeżeli faktycznie nie popierasz tego co wyczyniali banderowcy i uważasz, że Ukraina powinna się wyzwolić od bandryzmu jak się wyzwoliła od Sowietów i jeżeli będzie takich jak ty wiele wiele więcej to przyszłość może być. Na razie więcej do powiedzenia na Ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje. Sami musicie zrobić u siebie porządek i dopiero brać się do rozmów choćby z Polakami. Jeżeli tego nie zrobicie to przyszłości nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazali prawdziwe Ukraińskie korzenie. Śiać się z ludzkiej śmierci i pozdrawiac po Hitlerowsku. Gdyby była II wojna to pewnie pierwsi zgłosili by się do Ukraińskiego korpusu SS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
chm... napisał:
PP napisał:
chm... napisał:
PP napisał:
chm... napisał:
PP napisał:
chm... napisał:
     ... To dane WASZEGO UKRAIŃSKIEGO HISTORYKA - uczciwego człowieka prof. Wiktora Poliszczuka.
chm... napisał:
   To znaczę że są ukraińcy których rozumiesz?
... w czym masz problem.
PP napisał:
Pytasz w czym tkwi mój problem? Oskarżasz cały naród za to, co działo się w te smutne czasy. Z twoich słów ukraińcy najgorsza narodowoś  ć  , lukawa i nie zasługuje na istnienie. Jak myślisz, po twoich wypowiedziach, jaki stosunek będzie do ciebie - jak siebie nazywasz Polski  Pan. Piszysz:"  Na sojuszników wojskowych też się nie nadajecie bo jesteście zbyt tchórzliwi. " -   ja w żadnym wypadku nie popieram wojny, ale wszystkie ofiary tej głupiej wojny już nigdy na ciebie nie obrażą się  , już nie mogą...
Nie wiesz skąd ten ironiczny podpis "Polski Pan" - przecież to z waszego hasełka "Pany Lachy", to że nie zrozumiałes aluzji to już twój problem. Poza tym a propos wojny - a kto tę wojnę o której wspominasz rozpętał ? Gorliwi z jednej i drugiej strony to na nich już nie mogą obrażać ofiary. Poza tym napisałem nieprawdę ? Nie oddaliście Krymu ? 80 % WASZYCH żołnierzy nie przeszło tam do armii rosyjskiej ??? Kolejna sprawa czy to w Polsce mają się dokonale takie neonazistowskie ugrupowania jak Azov, Ajdar, Svoboda, Prawy Sektor ? Sporo ich tam u was i o czym to świadczy mądralo ? Z kolei o osądzaniu czy jakiś naród ma prawo do istnienia czy nie - a czy to ja mordowałem niemowlęta ukraińskie czy jakiekolwiek inne albo mój ojciec czy dziadek ? Czy to ja stawiam pomniki mordercom ? Czy to ja czczę hitlerowskich pachołków z SS-Galizien. Usiłujesz dyskutować ale brak ci argumentów.
PP napisał:
 Nie mam zamiaru bronić zło. Mieszkam w centralnej części Ukrainy i nie pcham się do Waszego kraju. Ani ja. ani moi ojcowie i dziadkowie nie zabijali niemowliąt i nie mogę zrozumieć dlaczego oskarżają cały naród ukraiński w tej zbrodnie która była na kresach, wtedy państwa Rzeczypospolitej. Ukraina od czasów tatarów straciła swoją państwowość, i całą historię była wciśnięta między dwoma mocarstwami - Polską i Rosją. Ani w naszych, i moim zdaniem w waszych podręcznikach szkolnych nic  niema o rzeźi wołyńskiej. Okazuje się, że bandera ( specjalnie piszę z małej litery bo nie szanuję tego człowieka) na Ukrainie po prostu jako symbol walki o niepodległość Ukrainy i nikt z młodych nie wie, co było na kresach. I co tam naprawdę było? W szkole uczą się o ucisku ukraińców polskimi szlachtyczami, ale nikt nie myśli o tym pamiętać i się zemścić polakom za smutną historię. - Dlaczego chcecie żyć przeszłością? Dlaczego z przyjaźnią nie budować przyszłość? Do czego może doprowadzić święto 11 lipca? Czy to możliwie każdy rok wspominać, że "ukraińcy" wycięli wsi?????
No i jak z tobą człowieku rozmawiać....wszystko ładnie pięknie....a na koniec okazuje się, że przeszkadza ci to że Polacy chcą uczcić pamięć swoich pomordowanych rodaków, którzy nawet bardzo często nie wiadomo gdzie spoczywają. Rzeczywiście nie wiem jak z wami Ukraińcami można się dogadać, skoro macie takie podejście ? Jak Ukraińcy mogą mówić o przyjaźni i zgodzie z Polakami skoro czczą morderców Polaków i stawiają takim Banderom, Szuchewyczom pomniki i robią z nich bohaterów narodowych. Mimo że takie UPA mordowało nawet i samych Ukraińców. Pytanie dlaczego cały naród jest kojarzony z banderowcami i ich zbrodniami powinieneś zadać takim, którzy u was paradują w marszach ku czci rezunów, a nie mnie. Nie znam Ukraińców z Ukrainy centralnej czy wschodniej ale tych hałyczan tak. Nie mogę o nich powiedzieć niczego dobrego. Oni w ogromnej większość są wielbicielami banderowców a ich dziadkowie i rodzice brali udział w strasznych zbrodniach. Podziękuj im, że zaszargali i szargają nadal imię całego narodu.
PP napisał:
Rozumiem waszę podejście, rozumiem i naszą winę że stawiamy pomniki zbrodniażom. Ukraińcam nie dotarło co się wydażyło na kresach, wiedzą tylko że bandera walczyw o niepodleglośc, o istnienie ich kraju, niestety. Niech Bóg da porozumienie naszym państwam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Nie imputuj mi, proszę, że usprawiedliwiam faszystów, bo ja w tym nieszczęsnym zdarzeniu na Majdanku nie dostrzegam żadnych faszystów, jak też i jakichkolwiek faszystowskich sympatii. Widzę dwóch młodych, niezupełnie jeszcze mądrych chłopców, którym zachciało się powygłupiać w miejscu zupełnie do tego nieodpowiednim. Moim zdaniem można im co najwyżej zarzucić używanie - bo przecież nie propagowanie - faszystowskiej symboliki. Są już wystarczająco przestraszeni, dalecy od jakiejkolwiek buty. Sami wyznaczyli dla siebie karę. Jeżeli czegokolwiek bronię, to bronię kultury wypowiedzi na forum, bo nie podoba mi się opluwanie kogokolwiek: ani tych dwóch młodych Ukraińców, ani - zauważ - całego narodu ukraińskiego.  Nie pędzę też przecież, by opluwać Ciebie ani tych, którzy wieszają tu na nich psy. Napiętnowanie złego czy głupiego uczynku jest czymś zupełnie innym niż napiętnowanie człowieka, który się go dopuścił. Taka stygmatyzacja zwykle nie przynosi niczego dobrego. Proszę Cię ponadto, byś się nie kłopotał o mój patriotyzm. Próbuję tylko zachować w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek. Polsce nie potrzeba na siłę szukać nowych wrogów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerne ukry przestańcie się podszywać pod Polaków, pod nickami "zawstydzony czy zawstydzona", bo zawstydzone mogą być ukry, ale one nie będą, mają w żyłach dziką mongolską krew. przyjedzie taki gnój jeden z drugim, ze strachu przed powołaniem do wojska wieją do innego kraju, dostają gnoje pracę i tak się odwdzięczają... co za gnidy, dobrze, że sąd się nie zgodził, skazać cholerne ukry i wydalić z kraju z 10 letnim zakazem wstępu, niech te małe śmiecie oduczą się wreszcie ohydnego antysemityzmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawstydzona polka napisał:
masz rację. nacjonalizm w każdym wydaniu jest czymś przerażającym. mnie - polce - wstyd jest za takie szowinistyczne wpisy niektórych moich rodaków i nie ma tu nic do rzeczy, co myślę o zachowaniu tych dwóch młodych ukraińców na majdanku. oni z głupoty swej wyrosną, ale z chamstwa i brutalności wyrosnąć się chyba nie da.
nie jesteś polką, nie podszywaj się! wracaj ty lepiej oksana, tatiana czy tania do lasku konopnickiego gały polerować, bo się polskie szlachtycze niecierpliwią. a już do dziobu bierz i w rzopu też możesz ob***yć, torcik na klatę - 50 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawstydzona Polka napisał:
Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Nie imputuj mi, proszę, że usprawiedliwiam faszystów, bo ja w tym nieszczęsnym zdarzeniu na Majdanku nie dostrzegam żadnych faszystów, jak też i jakichkolwiek faszystowskich sympatii. Widzę dwóch młodych, niezupełnie jeszcze mądrych chłopców, którym zachciało się powygłupiać w miejscu zupełnie do tego nieodpowiednim. Moim zdaniem można im co najwyżej zarzucić używanie - bo przecież nie propagowanie - faszystowskiej symboliki. Są już wystarczająco przestraszeni, dalecy od jakiejkolwiek buty. Sami wyznaczyli dla siebie karę. Jeżeli czegokolwiek bronię, to bronię kultury wypowiedzi na forum, bo nie podoba mi się opluwanie kogokolwiek: ani tych dwóch młodych Ukraińców, ani - zauważ - całego narodu ukraińskiego.  Nie pędzę też przecież, by opluwać Ciebie ani tych, którzy wieszają tu na nich psy. Napiętnowanie złego czy głupiego uczynku jest czymś zupełnie innym niż napiętnowanie człowieka, który się go dopuścił. Taka stygmatyzacja zwykle nie przynosi niczego dobrego. Proszę Cię ponadto, byś się nie kłopotał o mój patriotyzm. Próbuję tylko zachować w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek. Polsce nie potrzeba na siłę szukać nowych wrogów.
Osoba usprawiedliwiająca w pokrętny i obłudny sposób patriotą być nie może. Jednak nie tylko. Tacy jak ty ze swoją "toleranacją" dla takich kreatur jak ci dwaj naziole w rzeczywistości poprzez takie usprawiedliwianie przykładają rękę do takich rzeczy. Już wcześniej napisałem lecz powtórzę: w swoim czasie taką idiotyczną postawę zaprezentowali ci którzy pozwolili by Hitler doszedł do władzy. Efekty są znane dla wszystkich. Przestań w głupi sposób zasłaniać się ukraińskim narodem. Mowa jest o konkretnych karykaturach ludzkich. Inna rzecz, że to już kolejny taki eksces na Majdanku. Mizatrophic Division = coś ci to mówi ? Jeżeli nie to przestań swoje godne politowania żale pisać i po prostu wróć do swoich zwykłych obowiązków skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia. W dodatku bezczelnie zakłamujesz fakty. Ci dwaj doskonale wiedzieli gdzie są i co robią. Doskonale wiedzieli co oznaczają takie symbole i gesty. Nie ma żadnego usprawiedliwienia ani ze względu na wiek ani narodowość ani wykształcenie, status społeczny czy majątkowy. Jest się człowiekiem lub czymś takim jak ten plugawy element. Tacy jak oni są z tego co robią dumni. Taki chory  motłoch niczego złego w swoim postępowaniu nie widzi. Sami poddali się karze ponieważ chcieli uniknąć cięższej kary. Wielu kryminalistów idzie na współpracę z organami ścigania aby dostać mniejszy wyrok to nic nowego. Nie jest to żaden żal za grzechy lecz strach przed utratą pracy w Polsce i deportacją. Powinni obaj stracić pracę, zostać wydaleni z RP i dostać zakaz wjazdu. Twoje głupie komentarze świadczą jedynie o tym, że albo jesteś straszną hipokrytką albo jesteś Ukrainką z ZUwP i zamiast się odciąć od takich parszywych owiec jeszcze ich bronisz....albo jesteś po prostu głupia, a idziesz w zaparte. Możesz się nie wysilać na odpowiedź ponieważ każdy kto po prostu logicznie myśli wie po czyjej stronie jest racja, a ja twoją kolejną prowokacyjną pisaninę mam gdzieś. Z zakłamanymi fałszywcami w dysputy się nie wdaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Cię, byś zaprzestał manipulowania: słowa "Polka" i "Ukrainiec" pisałam w swoich wypowiedziach z dużej litery. Ty w swoich kopiach napisałeś je z małych, przypisując to niejako mnie.  Dlaczego? Jaki miałes w tym cel? Nie odpisuj, bo mnie na tym forum już nie będzie. Nie chcę już w tym wszystkim brać udziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzona Polka napisał:
Proszę Cię, byś zaprzestał manipulowania: słowa "Polka" i "Ukrainiec" pisałam w swoich wypowiedziach z dużej litery. Ty w swoich kopiach napisałeś je z małych, przypisując to niejako mnie.  Dlaczego? Jaki miałes w tym cel? Nie odpisuj, bo mnie na tym forum już nie będzie. Nie chcę już w tym wszystkim brać udziału.
O co ci chodzi ??????? O jakich kopiach napisałaś ?  O jakim pisaniu z dużej litery ? Przecież wiem że w moim pięknym języku polskim nazwy narodowości zapisuje się z dużej litery. Przymiotniki od nich tworzone z małej, chyba że zaczyna się od nich zdanie. O co ci chodzi z tym pisaniem w kopiach z małej litery ? Wiesz co - po tym twoim wpisie nie wiem czy ty masz wszystko pod kopułą w porządku. Poglądy i różnice w nich to jedno ale już publiczne bredzenie to zupełnie inna sprawa. Zresztą po co pytasz w jakim celu coś tam rzekomo zrobiłem (mimo że nie zrobiłem), a potem twierdzisz żeby ci nie dopowiadać. Dobrze się czujesz ? ...może lepiej wróć już do kuchni.... tam jest bezpiecznie i środowisko znajome...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzona Polka napisał:
Proszę Cię, byś zaprzestał manipulowania: słowa "Polka" i "Ukrainiec" pisałam w swoich wypowiedziach z dużej litery. Ty w swoich kopiach napisałeś je z małych, przypisując to niejako mnie.  Dlaczego? Jaki miałes w tym cel? Nie odpisuj, bo mnie na tym forum już nie będzie. Nie chcę już w tym wszystkim brać udziału.
Chodzi ci o komentarz "polskie szlachtycz" ? To nie mój tekst... . Poza tym tu jest opcja "cytuj", a nie kopiuj. Właśnie z tej opcji korzystam. Jak zrobił to ze zmianą liter obywatel "polskie szlachtycze" to się jego zapytaj. Widzę, że zaczynasz mnie wszędzie widzieć....nieważne czy to ja coś napisałem czy nie. Uważaj jak lodówkę będzięsz otwierać. Tak więc skoro jesteś taka ą..ę i kultura to powinnaś mnie przeprosić za pomówienia i to publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzona Polka napisał:
Proszę Cię, byś zaprzestał manipulowania: słowa "Polka" i "Ukrainiec" pisałam w swoich wypowiedziach z dużej litery. Ty w swoich kopiach napisałeś je z małych, przypisując to niejako mnie.  Dlaczego? Jaki miałes w tym cel? Nie odpisuj, bo mnie na tym forum już nie będzie. Nie chcę już w tym wszystkim brać udziału.
....nie strzelaj mi tu fochów kochanie....hie hie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
Jeśli naprawde czytałeś móje komentarzy, to ja w żadnym wypadku nie straszyłem rzezią, zachowaj od niej Bóg. A ty w swoich siejesz  nienawiśc. Z twojego komentarza jasno jak chcesz rzezi, sam piszesz:"...że ukry będą rezane przez młodych Polaków" , a u mnie język nie odwrócił by się tak napisać. Dlatego ty takiego samego ducha jak i bandera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje wiatr, zbiera burzę napisał:
Ukry = antysemici i polonofobii! napisał:
chm... napisał:
 I czy nasze dzieci będą miec przyjazń? Czy nie prowokujemy nową rzeż? Ale fakt faktem z pomniki zbrodniażów trzaba zrujnowac
Nie strasz rzezią gnoju! Jednak wyszło żeś typowy upainiec obłudny, wiele już takich komentarzy czytałem, na końcu jak wam gnoje puszczają nerwy to straszycie nową rzezią, groźby są karalne w Polsce, trzeba będzie złożyć na ciebie upaincu zawiadomienie do prokuratury! Uważajcie ukropy, bo jeśli nawet będzie nowa rzeź, to nigdy nie wiadomo kto kogo będzie rezał, ja teraz nie chcę grozić, ale młode pokolenie Polaków pamięta i może się zdarzyć (tylko przypuszczenie), że ukry będą rezane przez młodych Polaków! więc nie straszcie głupcy ukraińscy rzezią, bo to was może spotkać i wy będzie rezani, a na razie dobrze was Ruscy rezają, paszli won ukry tchórzliwe!
To Tobą powinna się zająć Prokuratura za sączenie mowy nienawiści na forum.
Nie strasz nie strasz bo się zes...asz. Ostatecznie gościu trochę racji jednak ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje. 
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
na razie więcej do powiedzenia na ukrainie mają ci dla których zabójcy to heroje.
twoim zabójcy postawić pomniki. czy to normalne?  ***i.wp.pl/a/f/jpeg/10227/prezydent_kuras_momot_450.jpeg ***okres-prl.blog.onet.pl/2013/04/14/kiedy-zniknie-pomnik-bandyty-ognia-z-zakopanego/
Ukraińcu - siedź u siebie i nie pchaj się na polskie fora. Macie swoich rezunów kochanych to się do nich módlcie. Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. Macie swój kraj dzięki Stalinowi więc się cieszcie i w nim budujcie swoje szczęście. Po co się ze swoją obłudą wpychasz między Polaków ? Po co w ogóle do mnie piszesz. Mam cię gdzieś dla mnie mogą cię "Moskali" zeżreć i wysr...ć. Żadna strata. Mało ci swojej Ukrainy, że  jeszcze ryjesz się do Polski ? Strasznie cię boli fałszywcu, że mówi się prawdę o waszych "herojach". Z wami nigdy zgody nie będzie jak widać. Jeszcze was BÓG pokaże za mordowanie polskich i nie tylko polskich dzieci, kobiet i starców. Wy jesteście przeklęci do dziesiątego pokolenia. Tyle mam ci do powiedzenia. Umiecie jak widać jedynie kłamać jak to chcecie pokoju i przyjaźnie. Wiesz co mówili staruszkowie którzy przeżyli tę waszą ukraińską przyjaźń podczas II WŚ ? - Mówili tak: " pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jak widać mieli rację. Idź do diabła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka uwag. Po pierwsze, Stalina powinny dziękować Polacy, bo od Niemiec odciął ci ogromny kawałek ziemi. Po drugie, Stepan Bandera nie ma nic wspólnego z Wołyńskiej rzezi, ponieważ od września 1941 r. przebywał w obozie koncentracyjnym. Po trzecie, Polacy jakoś zapomnieli, że po wyzwoleniu Polski od faszyzmu zginęło 600 000 żołnierzy radzieckich, wśród których co najmniej 200 000 Ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą. 
P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genik napisał:
PP napisał:
Genik napisał:
pp napisał:
chm... napisał:
Zabierz jeszcze 1,5 mln swoich współplemieńców którzy żyć bez Lachów nie mogą.
  P. S. A co do ukraińskich pracowników w Polsce, to powinieneś martwić się o swoich rodaków w wielkiej Brytanii, gdzie wchodzi w życie hasło "No more Polish Vermin".
..i bardzo dobrze wrócą moi rodacy i wywalimy was z Polski na zbity ryj - hasło będzie mieć wersję bardziej aktualną - "No more ukrainian Vermin". FUCK UPA + UA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...